רוצים להזמין הסעה לחתונה? קבלו את טווחי המחירים

זוגות אשר עומדים להתחתן ומארגנים את החתונה שלהם, בודקים, בין היתר, אופציות שונות כיצד לעזור לאורחים שלהם להגיע אל מקום האירוע בצורה נוחה ובטוחה. זאת במידה והם אינם יכולים לעשות זאת בעצמם, אם אין להם רכב, אין להם אפשרות למצוא טרמפ או להשתמש בתחבורה ציבורית.

האופציה הטובה ביותר העומדת בפני זוגות שמעוניינים לארגן הסעה לאורחים, היא באמצעות שירות הסעות מאורגן. בני הזוג יכולים לפנות אל חברות העוסקות בתחום ההסעות ולהשכיר מהן אוטובוס, מיניבוס או רכב הסעות אחר וכך יש להם אפשרות לארגן שירות הסעה לחתונה עבור האורחים שלהם

מדוע משתלם לארגן שירות הסעות לחתונה?

כאמור, ישנם אורחים אשר אינם יכולים להגיע בכוחות עצמם לאירוע. בין אם זה בגלל שאין להם רישיון, אין להם רכב פרטי או שהם אינם נוהגים לנהוג בשעות מסוימות ביום (למשל אורחים מבוגרים אשר מעדיפים לא לנהוג בשעות הלילה).

על מנת שהם לא יצטרכו לקחת טרמפ עם אורחים אחרים ולהיות תלויים בהם, להשתמש בתחבורה ציבורית או לשכור רכב באופן ספציפי לאירוע, אז בני הזוג יכולים לעזור להם. הפתרון הטוב והפשט ביותר שעומד לרשותם, הוא לפנות אל חברת הסעות לצורך שירות מאורגן של הסעה לאירוע.

כמה עולה שירות הסעות?

לפני שנציג מספר דוגמאות לטווח מחירים עבור שירות הסעות לחתונה, חשוב להציג פרמטרים שיכולים להשפיע על המחירים וילמדו על ההבדלים בעלויות, בין שירותים שונים וכן בין חברות שונות העוסקות בתחום.

הפרמטרים שיכולים להשפיע על קביעת המחירים של שירותי הסעות הם: מספר נקודות האיסוף, המרחקים בהם מדובר, כמות הנוסעים וכן סוג רכב ההסעות ואופי ההסעה. האם מדובר בהסעה רגילה או מיוחדת.

טווחי המחירים נעים בין 700-1500 שקל עבור השכרת מיניבוס, 1500-2200 שקל עבור השכרת אוטובוס, 1500-1800 עבור השכרת מידיבוס. המחירים כאמור משתנים בהתאם למרחק, ככל שמדובר על נסיעה יותר ארוכה, כך המחיר גבוה יותר. יש לקחת בחשבון את המרחק וכן את זמן ההמתנה של הנהג במקום.

כיצד בוחרים שירות הסעות לחתונה

על מנת לבחור שירות הסעות, אנחנו צריכים לבדוק מה בדיוק אנחנו צריכים, כמה אורחים אמורים להשתמש בשירות ומה הדרך הטובה והנוחה בדיוק להשתמש בשירות. עלינו לקחת בחשבון, המטרה היא שהאורחים יגיעו לאירוע בזמן, בצורה מסודרת, ושיהיה להם מספיק זמן להתארגן לפני האירוע ולהגיע אליו רעננים ומוכנים לחגיגה.

אם אתם מחפשים שירות הסעות לחתונה באוטובוס, מיניבוס או בדרכים אחרות, מכל מקום בארץ, זה הזמן ליצור איתנו קשר. אנחנו נשמח לספק לכם את השירות הנחוץ עבורכם. פנו אלינו עוד היום ואנחנו נעזור לכם להתאים שירות הסעות עבור האורחים שלכם בלי שום בעיה. אנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע הרלוונטי בנושא, על פי הצורך שלכם.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.