יועץ משכנתאות מומלץ – איך מגיעים אליו?

כאשר עומדים לפני צעד קריטי כמו לקיחת משכנתא, חשוב לא לעשות זאת בצורה עצמאית אלא להיעזר בשירותיו של יועץ מכנתאות מומלץ, כמו שניתן למצוא באתר https://www.grosman-finance.co.il/. מדובר על אדם מקצועי ומנוסה, המכיר את התחום על בוריו ומסוגל לספק מענה וייעוץ מקצועי לכל מי שזקוק למשכנתא. הוא יוכל לסייע לכם לבחור את מסלול המשכנתא המתאים לכם ביותר, לנהל עבורכם את המשא ומתן מול הבנקים השונים ובכך להביא לחיסכון כספי הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך. אך לצורך כך, חשוב לבחור ביועץ משכנתאות מקצועי ומנוסה, בעל שנים של וותק וניסיון בתחום. יועץ מקצועי יבנה עבורכם פרופיל פיננסי ותמהיל משכנתא ויסייע בהליכים הביורוקרטיים השונים. יועץ משכנתא חייב להיות בעל הסמכה מתאימה והשכלה רלוונטית, ניסיון מוכח של לפחות מספר שנים בתחום המשכנתאות וכמובן מגוון רחב של המלצות מלקוחות עבר.

יועץ משכנתאות מומלץ

טיפים לבחירת יועץ משכנתאות מומלץ

קודם כל, חשוב לברר לגבי ההכשרה וההסמכה של היועץ. עדיף תמיד לבחור ביועץ בעל תואר אקדמאי רלוונטי, כמו למשל תואר במנהל עסקים, כלכלה, מתמטיקה וכדומה. כדאי לא להתבייש, אלא לשאול בצורה ישירה לגבי ההכשרה וההסמכה של היועץ. כמו כן, שווה לשאול לגבי שנות הניסיון שלו בתחום, הן בסקטור הפרטי והן בסקטור הבנקאי. כדאי לברר לגבי מספר התיקים שהיועץ עבד עליהם ואף לבקש מספרי טלפון של לקוחות קודמים. עדיף תמיד לעבוד עם יועץ משכנתאות בעל היקף פעילות נרחב מול הבנקים השונים, היות והדבר מעיד על קשרים רבים יותר ויכולת למקסם את תוצאות המשא ומתן מול הבנקים. יועץ שעובד אך ורק מול בנק אחד או שניים, אמור להדליק אצלכם נורה אדומה היות והדבר מעיד על מידת אובייקטיביות לוקה בחסר. קריטריון חשוב נוסף הוא שכר הטרחה שגובה יועץ המשכנתאות, מה בדיוק הוא כולל ועל אילו שירותים נגבה תשלום נוסף. חשוב לוודא זאת מראש, במטרה למנוע מצבים לא נעימים בהמשך הדרך.

לסיכום, על מנת להגיע לשירותיו של יועץ משכנתאות מומלץ, יש צורך לבצע סקר שוק, לדבר עם מספר יועצים ולבדוק לגבי ההכשרה, ההסמכה, היקף הפעילות והוותק של כל אחד מהם.

 

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.