למה מתכוונים שאומרים טונר למדפסת

כשאנחנו ניגשים לחנות בשביל לרכוש מדפסת חדשה לבית או לעסק, אחת השאלות הראשונות שנשאל על ידי המוכרים בחנות היא, האם אנחנו רוצים מדפסת עם מחסנית דיו או שמא נעדיף לקנות מדפסת עם טונר.

עבור אנשים שאינם מבינים בתחום, אין הבדל מהותי בין השניים. אך מי שבקי בעולם ההדפסות, יודע שקיים הבדל מהותי בין מחסניות דיו רגילות לבין טונרים. זה נכון לגבי כל סוג מדפסת, בין אם מדובר בטונר למדפסת ביתית או משרדית.

מה זה טונר?

טונר, הוא למעשה דיו שעבר שינוי, המרה, והוא פועל בצורת אבקה אשר בעזרת זרמים חשמליים שהמדפסת מפעילה, הוא נזרקת על הנייר, בכל פעם שהוא עובר מתחת לפני התוף. כמויות הדיו שנזרקות, משוגרות מהטונר אל הנייר, הן בהתאם לסוג ההדפסה וכן בהתאם לאיכות המדפסת.

צריך לציין, מחסנית דיו פועלת באופן שונה, שכן מדובר במחסנית אשר מכילה דיו נוזלי במגוון צבעים ובפרט בשחור ולבן, ובעזרת מחטים קטנים, הדיו מוזרק על נקודות שונות בנייר וכך הוא יוצר את ההדפסה.

מה עדיף בשבילנו?

מומחים להדפסות יטענו שההבדל בין מחסניות דיו לטונרים, משפיע בעיקר על כמות ההדפסות ופחות על האיכות. כלומר, באמצעות טונר אפשר לייצר הרבה יותר הדפסות מאשר במחסנית דיו. לכן צריך להחליט על פי הכמות, מה נכון יותר עבורנו.

מצד שני, עלינו לקחת בחשבון, סביר להניח שהטונר יאפשר כמות גדולה יותר אך באיכות נמוכה יותר מאשר מחסנית דיו. לכן הרבה פעמים נמצא מדפסות עם טונר במשרדים ובבתי עסק ופחות בבתים. שם יעדיפו להשתמש במדפסות עם מחסניות דיו, מאחר והאיכות חשובה מהכמות.

איך רוכשים טונר בצורה נכונה?

ניתן למצוא בכל חנות מחשבים, חנות למוצרי מדפסות ומוצרי דפוס, חנויות לציוד משרדי וכן בחנויות אחרות שעוסקות בתחום, טונרים מסוגים שונים עבור מדפסות משלל דגמים. למשל, אם אנחנו מחפשים טונר למדפסת XEROX, לא נתקשה למצוא אותו בכל אחד מהמקומות שציינו וכן באתרי אינטרנט שונים.

יחד עם זאת, חשוב לקנות את הטונר במקום מוכר, מקום שאנחנו יכולים לסמוך עליו ועל הצוות שעובד בו וכן במקום שאנחנו יכולים לקבל את המוצר הטוב ביותר מבחינתנו. זאת על מנת שנוכל לעשות בו שימוש רלוונטי לצרכים שלנו.

חשוב מאוד לקנות אך ורק מוצר מקורי ולא מוצר ממוחזר או גנרי. כך אנחנו נוכל ליהנות מטונר איכותי לאורך זמן, אשר יאפשר לנו לייצר הדפסות ברמה גבוהה, בין אם מדובר בתוכן טקסטואלי או בתמונות.

אם אתם מחפשים טונרים למדפסות, בין אם היא מדפסת ביתית או משרדית, זה הזמן ליצור איתנו קשר. אנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע הרלוונטי בנושא ולעזור לכם לבחור טונר מתאים עבורכם. אל תהססו לפנות אלינו עוד היום. נשמח לשרת אתכם.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.