סוגי חדרי בריחה בראשון לציון

חדר בריחה הפכו בשנים האחרונות לשם דבר וזאת משום שמדובר באחד מהבילויים הכיפיים האטרקטיביים ביותר המתאמים לילדים, מבוגרים, קבוצות ולכל מי שרוצה ליהנות מיום כיפי במיוחד!

חדרים מסוג זה מאפשר חוויה מלאת חוויה רצופת אדרנלין, צחוק, וגיבוש כמו גם פעילות פיזית שדורשת מחשבה  – כאשר כל חדר נועד לייצר עולם מציאות מדומה שבו יש להציל את היום, להציל ספינות מטביעה, נסיכות קסומות, לפתור חידות בלשים, לשדוד תיבות ועוד.

ואכן בשל הפופולאריות של חדרים מסוג זה, ניתן למצוא ברחבי הארץ והעולם שלל חדרי בריחה כמו חדרי בריחה בראשון לציון עד לצפון דרום ואפילו חדרים שנמצאים בארצות הברית ובאירופה!

חדרי בריחה בראשון לציון

 

אבל איזה סוגים של חדרים ישנם? ואיזה פעילויות החדרים מציעים? הנה כל הסוגים הפופולאריים:

חדרי בריחה בראשון לציון או בכל מקום בארץ ובעולם מהווים דרך נהדרת לבלות ולחגוג שלל ימים ומאורעות כמו  יום  הולדת, יום כיף, יום גיבוש כמו גם שהוא מקנה שלל פעילויות לכל המשפחה.

כיום ישנם 3 קונספטים מרכזיים שחדרי בריחה מאפשרים ביניהם:

חדרים מסתוריים – חדרים אלה מציעים חוויה מסתורית המבוססת על ספרים, סרטים וסדרות, כמו למשל חדרים בסגנון שודדי התיבה האבודה, שודדי הפיראטים, חדרי קסמים החדרים מסוג זה על המשתתפים לפתור חידות, חדרים בהם יש להילחם ולהביס את כוחות הרשע, לצאת ממבוכים מסובכים ולפתור סיטואציות מרוכבות. באמצעות חדרים כאלה אפשר לצאת אל יום שכולו מבוסס על סרטי קאלט וסדרות מפורסמות, כמו גם על ספרים ידועים.

חדרי אקשן – כיום ישנם שלל חדרי בריחה המקנים חוויות של שוטרים וגנבים, חוויות של סוכני מוסד, חדר בריחה ממבוכים, רדיפה אחרי אוצרות ופתיחת כספות. חדרים אלה מאפשרים את פיתוח המחשבה והם מקנים פעילות כיפית במיוחד!

חדרים היסטוריים – עוד תוכלו למצוא חדרי בריחה המציעים חוויות היסטוריות כמו כאלה שבהם המשתתפים הם חלק ספינות פיראטים, עליהם להציל נסיכה מטירה, להילחם בדרקונים ועוד. חוויות כאלה הן היסטוריות מלמדות אודות העולם הקדום ומספקות חוויה כיפית ויוצא דופן.

לסיכום, מי שרוצה לבלות יום כיפי עם האנשים הקרובים יותר לבחור שלל חדרי בריחה בקונספטים שונים לפי הטעם והרצונות האישיים של כל אחת ואחד.

חדרי בריחה בראשון לציון או בכל מקום בארץ מספקים חוויות כיפיות להורים, ילדים, בני נוער וקבוצות חברים.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.