צימרים עם בריכה פרטית בצפון

כשאנחנו יוצאים לצימר בצפון הארץ או בכל מקום אחר, אנחנו מעוניינים בכמה דברים, ראשית, אנחנו מעוניינים במקום שלוו ושקט, ההפך הגמור מהבית וממקום העבודה, שנית, אנחנו רוצים ליהנות מחוויה ייחודית ושונה, דבר שלא מזכיר כהוא זה נופש בבתי מלון או בכפרי נופש, שלוש, אנחנו רוצים פרטיות מלאה, אנחנו רוצים להרגיש שרק אנחנו במקום, ואין שום דבר שמפריע לנו.

זו הסיבה שאנחנו בוחרים לחפש צימרים יוקרתיים עם בריכה פרטית בצפון. מי שמכיר את מפת הצימרים יודע, שהיא מתחלקת לשניים, ישנם צימרים שכוללים בריכות משותפות, כלומר, בריכות של כל הנופשים במקום, ישנם צימרים שכוללים בריכות של היישוב, כלומר אנחנו מקבלים כרטיס כניסה לבריכה של האזור, ויש את האופציה המועדפת על מרבית האנשים, אף על פי שהיא פחות נפוצה וזו בריכה פרטית לכל בקתה. זו אופציה פחות נפוצה מסיבה מאוד פשוטה, שזה לא זול ולא פשוט לבנות כמה בריכות במתחם אחד.

צימרים עם בריכה פרטית בצפון

לכן, סביר להניח שאנחנו נמצא בריכות קטנות באופן יחסי, כלומר אנחנו לא נמצא בריכה אחת גדולה לכל בקתה בצימר אלא אנחנו נמצא בריכות קטנות שאפשר לעמוד בהן, או לשבת על שפת הבריכה, אך לא מדובר בבריכות שאפשר לשחות בהן הלוך ושוב בלי הפסקה. במקרים רבים זו גם בריכה בגובה אחיד, ממוצע.

צימרים עם בריכה פרטית, הם מקום שמספק חוויה אולטימטיבית עבור זוגות שרוצים ליהנות מנופש רומנטי, פרטי, נופש בו הם יכולים ליהנות משלווה. זו תחושה הרבה יותר נעימה מאשר להתחכך עם אנשים אחרים בבריכה או לשהות בה ברגעים שרוצים ליהנות מרגע אישי, פרטי, לבד.

אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של צימרים עם בריכה פרטית בצפון, כמו באזורים אחרים ברחבי הארץ. לפני שבוחרים להזמין מקום בצימר מסוים, רצוי לבדוק אם הבריכה פתוחה, האם היא עובדת גם בחורף (במידה ואתם בוחרים להגיע בעונה זו), ומה הגודל שלה.

צריך לקחת בחשבון שבמקרים רבים, כשמדברים על בריכה פרטית, הכוונה לבריכת אינטקס אשר בנויה במרפסת של הצימר ולא בריכה רגילה שבנויה בחצר או בגינה.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.