עובדים מהבית – 30% הנחה על דיו למדפסת

כשאנחנו בוחרים לעבוד מהבית, יש לנו דרכים שונות כיצד לחסוך בעלויות. למעשה, עבודה מהבית יכולה לחסוך לנו בתור עצמאים, או למעסיקים שמשלמים לנו משכורת, לא מעט כסף. זאת בהנחה ומבצעים את התהליך בצורה חכמה ויעילה.

בשנים האחרונות, יותר ויותר מקומות עבודה מאפשרים לעובדים שלהם שלא להגיע למשרד, בין אם זה בכלל ובין אם זה במשך יום או יותר בשבוע, ולעבוד מהבית. גם עצמאיים רבים ויתרו על האופציה של השכרת משרד ומעדיפים לעבוד מהבית, במידה והתנאים מאפשרים זאת.

מדוע עבודה מהבית הרבה יותר חסכונית?

כשבוחנים עלויות עבודה באופן כללי, אז צריך להתייחס למגוון רחב של אספקטים. לא מדובר רק בשכר שמשלמים לעובד (אצל שכירים) או לעלויות החומרים הנדרשים לצורך ביצוע העבודה (אצל עצמאיים), אלא יש להתייחס לעלויות העבודה באופן כולל.

אם מבצעים את העבודה בבית, אז חלק גדול מהעלויות כבר מתבצעות, מעצם זה שמשלמים אותן באופן שוטף על מגורים וכל מה שמשתמע מכך. לעומת זאת, עלויות אחרות אשר נלווית כך או אחרת לתהליך העבודה, אפשר לוותר עליהן. כך הופכים את תהליך העבודה להרבה יותר זול, בוודאי אם מוצאים דרכים שונות כיצד לחסוך בהיבטים ספציפיים.

כיצד אנחנו יכולים להפחית עלויות דרך עבודה מהבית

נתחיל בדברים בסיסיים. ברגע שאנחנו עובדים מהבית ולא מהמשרד, אז אנחנו לא צריכים לשלם הוצאות על נסיעות. כאן יש גם חסכון עצום בזמן, במקום לבזבז זמן בפקקים או בנסיעות בתחבורה ציבורית, כל מה שנדרש מאיתנו זה לקום בבוקר ולהתחיל לעבוד.

אם אנחנו עצמאיים, אז נחסוך בעלויות של השכרת מקום, כמו כן, נוכל לחסוך בעלויות של רכישת פריטים מסוימים לעסק, דברים שבכל מקרה נידרש לקנות לבית. זה נכון לגבי דברים קטנים כמו אוכל ושתייה וזה נכון לגבי פריטים גדולים כמו מחשב, מדפסת או אמצעים אחרים.

צריך להדגיש גם, אנחנו יכולים למצוא הנחות שיטיבו איתנו. למשל, אנחנו יכולים למצוא דיו למדפסת במחירים טובים. למרות שאנחנו עובדים מהבית, ייתכן שנצטרך לבצע לא מעט הדפסות, אז נוכל למצוא מוצרי דיו בזול, אשר ישמשו אותנו במשך כל תקופת העבודה.

כיצד נוזיל עלויות בצורה חכמה

בשביל לחסוך עלויות כשאנחנו עובדים מהבית, עלינו לבצע תכנון נכון, בין אם זה של התקציב אשר עומד לרשותנו, הצרכים שלנו וכן עלינו לעשות מחקר של מקומות ומוצרים שיכולים לעזור לנו בכך בצורה נכונה.

למשל, אם אנחנו רוצים לקנות דיו למדפסת, אז אנחנו יכולים לעשות סקר שוק ולבחון איפה לקנות דיו בזול. אנחנו יכולים לעשות את זה בזמננו החופשי, באמצעות האינטרנט, ולבצע הזמנה של דיו עד הבית. כך נחסוך גם זמן וגם עלויות. בעתיד, נוכל לבצע הזמנות מאותו מקום וכך נחסוך גם בהוצאות עתידיות.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.