מאוורר תקרה

הקיץ הישראלי הינו בין החוויות הפחות נעימות שמוכרות לאדם. מזג האוויר הים תיכוני, הזיעה והלחות, העצבים המתעוררים בגוף נוכח החום הגבוה, תחושת הכבדות ההולכת ומתעצמת במשך היום – כל אלו הופכים את הקיץ הישראלי לחוויה שרבים ממהרים לברוח ממנה אל המזגנים והחדרים הממוזגים.

מאווררים תעשייתיים

למרות היוקרה והפופולאריות שרכשו להם המזגנים בעשורים האחרונים, יותר ויותר תושבים ישראליים ולמעשה, אזרחי העולם כולו, מבינים כי החסרונות של המיזוג באמצעות מזגנים עולים על היתרונות. לאחר שנים רבות בהן נעשה שימוש מסיבי במזגנים מסוגים שונים בכל מקום: ברכב, בחדר השינה, בעת צפייה בטלוויזיה, בבנייני ענק, במשרדים ועוד – המחירים של השימוש במרובה במזגן מתחילים לעלות לתודעה.

עלויות חשמל גבוהות המעפילות על כל מכשיר חשמלי אחר בבית, תחושת יובש בפה והתייבשות של העור לאחר שימוש ממושך במזגן, הצורך בתפעול של המזגן וכיוונו אחת לחצי שעה, הטמפרטורה הקיצונית והקושי ביצירת אוויר נעים בבית – כל אלו עשו את שלהם והביאו רבים להבנה כי למזגן חסרונות יותר מיתרונות.

עליית הפופולאריות של מאווררי תקרה

לאחר שנים של שימוש ממושך ולעתים אף מוגזם במזגן, מאוורר תקרה הינו בין הפתרונות אשר נמצא כמועדף על רבים, המחפשים פתרון יעיל ואיכותי ליצירת אוויר נעים בחללים סגורים. מאווררי התקרה המודרניים, בשונה מהמאווררים הישנים, מתאפיינים במגוון רחב של יתרונות ההופכים אותם לפתרון יעיל, נעים, איכותי, קל לתפעול ובעיקר – כזה שאינו צורך הרבה חשמל.

היתרונות של מאוורר התקרה המודרניים הופכים אותו לפתרון המושלם לימי הקיץ החמים:

מינימום רעש

שלא כמו מאווררים תעשייתיים, ועל אחת כמה וכמה בניגוד למזגנים היוצרים רעשים מכבידים ולא נעימים, מאווררי תקרה מקררים את החדר ויוצרים טמפרטורה נעימה באופן שכמעט ולא שומעים אותם. כך, מאווררי התקרה יכולים למזג ולקרר את החדר במשך כל הלילה מבלי לגרום להפרעה, מבלי להעיר את הישנים ומבלי להקפיא את החדר עד למצבים של מריבות חוזרות ונשנות בין בני זוג.

אפשרויות הפעלה שונות

שלא כמו המזגנים המתאפיינים בטמפטורות קרות או חמות מאד, הסקאלה של הטמפרטורה הנוצרת על ידי תפעול של מאווררי תקרה היא נעימה הרבה יותר ואינה מצריכה כוונון מתמשך של הטמפטורה.

 

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.