מה זה חדר קירור ולמי זה מתאים?

בעבר בני האדם נאלצו למצוא פתרונות טבעיים כדי לשמר חפצים ומאכלים. אתרים ארכיאולוגיים רבים מתהדרים בבורות ומחסנים קדומים שתפקידם היה לשמור על ספרים, מאכלים וכן הלאה. אנחנו כמובן חיים בעת החדשה ולכן אנחנו כבר יודעים כי כל מה שהטבע יודע לעשות, אנחנו יודעים לעשות זאת טוב יותר.

יצירה של דרכי קירור מלאכותי המאפשרים לנו לשמור פריטים ברמת לחות נמוכה, לשמור מזון, תרופות וכן הלאה, היא הדרך שלנו לספק עוד ועוד סחורה לכמות הולכת וגדלה של בני אדם מכל שכבות האוכלוסיה.

כמו במקרים רבים גם כאשר אנחנו ניגשים לייצור פתרונות מלאכותיים לקירור מוצרים, חשוב לעשות זאת עם ידע וניסיון. מה שנמצא אצלנו בשפע, אצל ניק מערכות.

מה הפרמטרים אותם יש לבחון כאשר אנחנו ניגשים להקים חדר קירור

אולי אתם מסתכלים על חדרי קירור בסופרמרקטים, בתי חולים ומפעלים כדבר שבשגרה. אבל, האמת היא שיצירה של חדר קירור דורשת לא אחת ידע מקצועי המתייחס לכמה אלמנטים מרכזיים:

1.התשתיות: אם למשל אתם רוצים להקים חדר קירור בבית חולים וותיק מטבע הדברים נוכל ללכת לכיוון חדר קירור הדורש יותר אנרגיה , שכן אנחנו מדברי םעל מרחב שיכול להכיל משהו מאין זה. אבל, אם אתם רוצים להקים חדר קירור בשטח לא בנוי עדיין, אולי עבור מטבח שדה וכיוצא באלו, היצירה של חדר קירור תשתנה.

2.הצרכים: מטבע הדברים, כאשר אנחנו מדברים על בניה של חדר קירור לתרופות הטמפרטורה ורמת הלחות בחדר קריטית לעומת שמירה של ירקות למשל היכולים להחזיק מעמד לא רע גם בתנאים מעט שונים מפעם לפעם. כך שבניה של חדר קירור כמובן חייבת להתאים לצרכים שלכם.

3.גודל: חדר קירור יכול להיות עצום ויכול להיות קטן במיוחד. הגודל של החדר כמובן משפיע על רמת החום והלחות בחדר מה שכמובן יש לקחת בחשבון עוד אנו יוצרים חדר קירור המותאם לכם אישית.

4.מיקום: חדר קירור יכול להיות חדר חיצוני, מאין מחסן. הוא יכול להיות גם חדר פנימי, לצורך העניין אם מדובר על חדר קירור במעבדה או במסעדה. הדברים הללו משנים בעיקר משום שאנחנו צריכים לתכנן את רמת האנרגיה אותה יצרוך החדר. הרי בסופו של יום אנחנו מדברים על חדר קירור שישמש אתכם לאורך זמן ולכן חשוב להתסכל קדימה ולדעת מראש כמה אנרגיה תדרשו לספק לחדר לאורך השנים.

מה עושים עכשיו

אנחנו ב- 'ניק מערכות' עוסקים בתחום כבר שנים רבות. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר על מנת שנוכל לתכנן ביחד חדר קירור שיתאים לכם ולצרכים הייחודיים שלכם. אתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון או דרך האתר כדי שנוכל ביחד להתחיל בביצוע המשימה. אנחנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך עד לקבלת התוצאה המושלמת. 

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.