איזה ציוד יעזור לכם לעצב את הגינה?

אם אתם לפני עיצוב גינה, אתם חייבים לעשות בדיקות נכונות ולקחת לא מעט דברים בחשבון. אחד מהדברים הינו ציוד לגינה אבל לא רק. אנשים כמוכם רוצים לעצב גינה אבל עושים את כל הטעויות האפשריות בדרך. מה כדי לא לעשות איזה פתרון יש לעצב גינה נכון מבלי להתבלבל?

כפי שהבנתם, לא מעט אנשים מגיעים לשלב עיצוב הגינה אבל הולכים לאיבוד בדרך. הגינה, המקום הכי כיף לשבת בו עם חברים או אפילו בין ערביים הופכת להיות מקום קצת עמוס בגלל כמה טעויות שאותם אנשים ואפילו אתם -עושים בשאיפה לעצב את הגינה. כדי שזה לא יקרה, בואו נדבר על עיצוב נכון.

טעות מס' 1 – לא בוחרים ולא מתחזקים נכון את הגינה

הטעות הראשונה היא חוסר של בחירת צמחים נכונה, כלומר? בחירה של צמחים שלא מתאימים לצרכים וכך גם מוצרים לא מותאמים לגינה. כמו כן, מדברים גם על בחירה שגויה של תחזוקה ובחירה לא נכונה של מוצרים.

מה עושים במקום?

חשוב לבחור ציוד לגינה נכון, זה בא לידי ביטוי בהתאמה מראש לצמחים המותאמים לגינה. אם יש לכם גינה קטנה מדי, תצטרכו לבחור כמות של צמחים מתאימה ובטח שלא לבחור לצורך העניין בטרנד של ג'ונג'ל. כמו כן, יש לקחת בחשבון את עניין חודשי הפריחה וכך למעשה להתאים את כל השאר לרבות ההשקיה והתחזוקה הכללית לרבות סוגי שתילים מתאימים.

טעות מס' 2 – לא לוקחים בחשבון עניין בטיחות

בשעה טובה אתם בעניין של עיצוב גינה ויש לכם את כל המשאבים לכך. הטעות הקריטית השנייה קשורה בחוסר בטיחות. הרעיון הוא לשבת בגינה נחמדה ונעימה ומה על בטיחות? כאן חשוב להזכיר את עניין אריחי הבטיחות.

מה זה אריחי בטיחות?

אריחי בטיחות עשויים מגומי ממוחזר והם למעשה מעניקים במרחבי הגינה משטחים רכים לבלימת נפילה. יש לכם ילדים קטנים? מבוגרים גרים בבית? אריחי הבטיחות הם ציוד לכל דבר בגינה שלכם והם דבר הכרחי ביותר. באמצעות האריחים ניתן להקל על עייפות הנובעת מעמידה ממושכת ולחפות את המקומות בהם הילדים ירצו להתרוצץ ולשחק. אריחי הבטיחות מודבקים על גבי הבטון או הרצפה בגינה והם ידידותיים מאוד לסביבה. אורך חייהם ועמידותם גבוהה ויש בהם גם תו תקן ישראלי לרבות אחריות על התפוררות או שבירה.

מוכנים? עכשיו כשאתם כמעט יודעים הכול, הגיע הזמן לעצב את הגינה , אבל הפעם לעשות את זה נכון.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.