רוצים לשמור על המזרן שלכם? עטפו אותו במגן מזרן

רוצים לשמור על המזרן שלכם? עטפו אותו במגן מזרן

הדרך הכי טובה לשמר מזרן איכותי חדש שקניתם זה באמצעות מגן מזרן שנפרש כולו על גבי המזרן ושומר עליו מלכלוך, מאבק, מנוזלים וכו'.

סוגי מגני מזרן

מגן מזרן או בשמו השני ריפודית מטרתו לשמור בצורה טובה על מזרון זוגי או מזרון יחיד. מגן מזרן יכול להגיע בכל מידה וגם אם קניתם מידה גדולה יותר מהמזרן שלכם אז זה בסדר גמור כי ככה תוכלו לעטוף את כל המזרן כולו. מגן מזרן יכול להתלבש גם על מזרונים לילדים נגד חדירת נוזלים כמו שתן או שתייה שנשפכת.
בין סוגי המגני מזרן ניתן למצוא מגנים איכותיים יותר שמונעים כל סוג של קרדית האבק, כל סוג של נוזלים ומגן כזה שנמכר במפעל המזרנים בחולון יכול לתת לכם מענה לשמירה על המזרן. ישנו גם מגני מזרן פשוטים יותר שהם שומרים מפני לכלוך אך לא מפני נוזלים, מחירו זול יותר אך הוא לא נותן מענה מלא. לידיעתכם כמות גדולה של נוזלים שנשפך על מזרן יכול להרוס אותו ולכן קנייה של מגן מזרן חייב להיות נגד נוזלים.

שמירה על המזרן והמיטה

חוץ מהתועלת של מגן מזרן כדאי כל כמה חודשים לכבס את המגן מזרן, להעביר שואב אבק בפינות של המיטה ועל המזרן ולנקות כל גורם שיכול לגרום לנזק למזרן. אנו ממליצים להוציא את המזרן מהמיטה, לנקות אותו משני צדדיו כל כמה חודשים ולאחר שתכבסו את המגן מזרן, להחזיר את המזרן למקום ודבר זה יבטיח לכם שהמזרן ישמר להרבה זמן.

סוגי מזרנים איכותיים

במידה ועדיין לא רגשתם מזרן והזמן של המזרן הקיים שלכם הגיע לקיצו הנה כמה דברים שתדעו לגבי מזרנים איכותיים:

בכדי שמזרן זוגי או יחיד יהיה איכותי חובה להשתמש בספוגי פולימר, פולימר נחשב לספוג איכותי שמחזיק את המזרן בצורה עמידה. פולימר הינו תהליך של הקצפת פולאורוטן בטכנולוגיה מתקדמת ובדרגות צפיפות שונות .איכות ה-  POLY-TECH  נמדדת בדרך כלל על פי המשקל הסגולי שלו מ"ק / ק"ג , ה-  POLY-TECH  הפשוט ביותר מתחיל במשקל של 14 קילוגרם למטר קוב ומסומן בצבע לבן בדרך כלל , ה-  POLY-TECH המשמש בדרך כלל כשכבות נוחות ב- מזרנים מוקצף במשקולות של 28 מ"ק / ק"ג ועד למשקל של 33 מ"ק/ק"ג ומסומן בצבעים של סגול וכחול בד"כ , ה-  POLY-TECH  האיכותיים ביותר הינם במשקל של 40 ק"ג/מ"ק מסוג  s.k.

חומר הלטקס – הוא סוג של גומי המופק משרף עץ' הקאצו'. הלטקס נחשב לחומר אלסטי בעל התנגדות נמוכה יחסית ,וכתוצאה מכך  מתאפשרת תנועת  נוזלים קלה ותקינה בגוף המשתמש , רמת אוורור גבוהה , בלאי נמוך ועמידות לאורך שנים

חומר הויסקו – רגיש לטמפרטורה המשנה את מצב הצבירה שלו בהתאם לחום הגוף, תכונה זו מתאימה את ה- מזרן במדויק למרקם גוף המשתמש תוך הגדלת פני שטח השינה.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.