חדשות טובות – אורי לופוליאנסקי למען האחר

אם ננסה להסתכל קצת לצדדים ולא לשקוע רק בדברים שליליים שיש במדינתו הקטנה, נגלה שלפעמים ניתן למצוא אנשים נפלאים, כדוגמת אורי לופוליאנסקי, אשר משנים את החיים של כולנו ומאפשרים לנו לחיות חיים טובים יותר. אורי הקים את ארגון יד שרה וכיהן בתפקידים שונים בעירית ירושלים. במהלך כל שנות פעילותו ידע להתחשב בצרכים של החלשים באוכלוסייה.

הקמת ארגון יד שרה באה מתוך הבנה שיש לעזור לנכים ובעלי מוגבלויות שלא מסוגלים לממן את הציוד הרפואי שלהם. בשלב הזה הארגון הזה נחשב למוכר בציבור, וכמעט כל אחד מכיר אותו, גם אלו שאין להם קשר לאנשים שנעזרים בארגון הנפלא הזה.

אורי מהווה דוגמה נהדרת לאחרים

כל אחד מכם שרוצה להבין טוב יותר איך עזרה לאחרים יכולים לבוא לידי ביטוי, כדאי שיכיר את אורי. ארגון יד שנת אשר הקים ביחד עם אשתו מיכל במרוצת השנים הביא לכדי שינוי חסר תקדים ביכולת של הנכים לנהל חיים טובים יותר.

כאשר מבינים את המצב שבו הנכים ובעלי המוגבלויות נמצאים, מבינים עד כמה החיים שלהם לא פשוטים בכלל. בדיוק לכאן נכנס התפקיד שלנו, כאזרחים שרוצים לעזור לאחרים ולשכבות החלשות באוכלוסייה.

תחשבו על מצב שבו אדם צריך לסבול ממוגבלות פיזית, ובו בזמן גם אין לו מספיק כסף בכדי לממן את אורח החיים שמלווה לכך. אלו חיים שיכולים להיות לפרקים לא נעימים בכלל. למרבה המזל אנו יכולים לעזור לאותם אנשים ולהקל עליהם.

אורי לופוליאנסקי איש משכמו ומעלה

אינספור דרכים לעזור לחלשים

גם אתם, בדומה לאורי לופוליאנסקי, יכולים לעזור לשכבות החלשות באוכלוסייה להתמודד עם המצב הקשה שבו הם נמצאים. העזרה שלכם יכולה לבוא לידי ביטוי בשלל היבטים, וביניהם יש את ההיבט הכספי והנפשי. אם יש לכם משהו לתרום או אפילו לעזור לנכים באופן פיזי ולהגיש להם עזרה במקומות המתאימים, יהיה כדאי לכם לעשות זאת.

אם כל אחד מאתנו יעשה דבר מה למען האחר, ותמיד נשקוד על עזרה לזולת, נגלה איך תוך זמן קצר העולם שלנו הופך להיות מקום שהרבה יותר טוב לחיות בו.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.