פחי אשפה שקועי קרקע

החשיבות המוענקת לשמירה על איכות הסביבה, על הנראות של הסביבה והאופן בו מתייחסים לאשפה ולפינוי הינה בין הגורמים המשפיעים ביותר על איכות החיים של תושבים באזורים עירוניים, ישובים ואפילו אזורים תעשייתיים. יצירת התשתיות המתאימות לשמירה על איכות הסביבה, על המודעות למראה הרחוב, הסביבה הציבורית והשטחים השייכים לכלל הציבור.

פחי אשפה שקועי קרקע מאפשרים יצירת סביבה נקייה והרמונית המשמרת את שאר אזורי הרחוב נקיים משאריות ומלכלוכים שונים, שאריות של התעשייה ועוד.

מגוון שימושים

פחי אשפה שקועי קרקע מתאימים למגוון רחב של אזורים ציבוריים. באופן זה, הם יכולים להוות פחים מרכזיים ביישובים ובאזורי מגורים, ובתוך כך להחליף את פחי הצפרדע המהווים פצע סביבתי ומושכים אליהם בעלי חיים שונים. פחי האשפה טמוני הקרקע משמרים סביבה היגיינית ואיכותית המעניקה ליישוב בו הם ממוקמים מראה ייצוגי יותר ואפשרות להיערך לקראת תרבות של לקיחת אחריות אישית על האשפה.

פחי אשפה שקועי קרקע

עיצוב פונקציונלי

העיצוב של פחי אשפה שקועי קרקע הוא מודולרי ומותאם לסביבה בה הם ממוקמים. באופן זה, פחי האשפה טמוני הקרקע אינם גוזלים מקום מיותר, אינם מעניקים מראה מלוכלך לסביבה ואינם יוצרים תחושה של עומס על הסביבה שבה הם ממוקמים. הנצילות המקסימלית מפנה את המקום שתופסים הפחים לאוויר נקי ולמרחב פנוי יותר בחללים הציבוריים.

בשל גודלם, האשפה הנדחסת לתוך הפחים יוצרת כובד ובכך מאפשרת אחסון של כמויות אשפה נוספות. אלו בתורן מעמיסות שוב על האשפה הקיימת ובכך ומאפשרות ליהנות מתחזוקה מינימלית ופינוי של האשפה בתדירות נמוכה יותר.

אקולוגי

מיכלי האשפה טמוני הקרקע עשויים מחומרים ממוחזרים והודות לכך ייצורם, הצבתם במרחב הציבורי והשימוש השוטף בהם – כל אלו מקדמים את השמירה על האקולוגיה הסביבתית ותורמים להעלאת המודעות לחשיבות השמירה על איכות הסביבה.

עלויות אטרקטיביות

בשל החסכון ההיקפי הנוצר הודות לתדירות הפינוי הנמוכה, תכולת האשפה הגבוהה ועלויות הייצור הנמוכות, קל יותר ליהנות מאיכות חיים גבוהה מבלי להיכנס למחויבויות גבוהות מבחינה כלכלית או להשקיע הון תועפות בשיפור איכות הסביבה בשל ההוצאות על פחים. פחי אשפה שקועי קרקע הופכים את הסביבה להרבה יותר נעימה בעלויות מינימליות ומבטיחות נראות מרשימה של האזורים הציבוריים.

 

 

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.