מתנפחים להשכרה

אנו עדים לכך כי מסיבות יום הולדת לילדים כבר הפכו להפקה.לילדים יש דרישות בשל חבריהם שעורכים ימי הולדת מושקעים. עד לפני כמה שנים, ההורים היו אלה שלקחו את היוזמה והיו מפעילים את המוזמנים במסיבת יום ההולדת של ילדיהם, אך היום, ניתן למצוא כל מיני אטרקציות של העידן המודרני בעולמם של הילדים כגון מתנפחים להשכרה. בתוספת של כיבוד ושתייה, ילדים ממש יאהבו. אם מדובר על מפעיל שמשגיח על הילדים, זה יכול להיות ארגון נהדר של יום הולדת. האירועים היום, אפילו אם מדובר על ימי הולדת של ילדים,  הם ראוותניים וגדולים, הרי כל הורה מעוניין כי בנו או ביתו הקטנים ייהנו ויראו כי השקיעו המון ביום ההולדת שלהם וכן, החברים יאהבו להיות בה ויספרו חוויות שחוו ביום הולדת כה מוצלחת ומושקעת.

מתנפחים להשכרה

 

סוגי מתנפחים להשכרה הקיימים בשוק

בגילאים צעירים, תוכלו למצוא מתנפחים להשכרה כמו למשל מגלשות מתנפחות או מתקני קפיצה נמוכים לגילאים רכים יותר.  גם מגלשות קצף, אהובים מאוד על הילדים הקטנים והם עסוקים ומוציאים מרץ בכל שעות יום ההולדת אפשר למצוא גם בריכות שחייה מתנפחות וגדולות שניתן לחלק אותן לכמה קבוצות של ילדים. בדרך זו כולם ייהנו ולא תורגש צפיפות

 

מה עליכם לברר היטב לפני שתיפנו אל חברה המשכירה מתקנים מתנפחים?

 

ראשית, מומלץ לבדוק כי לחברה יש ביטוח על הילדים , במידה וחלילה אחד מהם נפצע, האם יש ביטוח מקיף אם במקרה,  של תקלה טכנית במתקן עצמו. כדאי לבקש מכמה חברות העוסקות עם מתנפחים להשכרה, את הקטלוגים, כך שניתן לבחור אילו מן המתקנים תהיו מעוניינים להשכיר. היום, בכל סוף שנה של בתי ספר יסודיים, הנהלת בית הספר, מארגנת יום כיף לרוב במסיבת הסיום של התלמידים ומארגנת מתקנים מתנפחים באמצעות חברה גדולה ומוכרת אשר משכירה אותם גם למוסדות, מתנסים ועוד.

 

לרוב, בת ספר ומוסדות חינוך למיניהם, ישכירו את המתנפחים מאותה חברה ומוכרת שיש לה את הרישיון לעסוק עם השכרת המתנפחים וכזאת ששולחת משגיח ומפעיל מטעמה, כן את כל הביטוחים האפשריים שהילדים זקוקים להם להגנתם.

 

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.