טיפים לרכישת עגלול

טיפים לרכישת עגלול

אם אתם מחפשים את העגלה והלול ביחד – אתם מחפשים את השילוב המנצח, כאמור, להסתובב איפה שרק תבחרו ללא כל בעיה. כאשר מדברים על להסתובב בכל מקום וללא בעיה, מדברים לא רק על מישור, אלא בין היתר גם על מקומות צרים מדי, מקומות שלכאורה אי אפשר לעבור בהם- אלא אם בוחרים עגלול מתאים, כן, עגלול, השילוב הטוב ביותר של לול ועגלה יחד. אז מה חשוב לבחור כאשר בוחרים עגלול? בכדי להבין על מה מדובר ולתת לתינוק שלכם את כל המרחב בשכיבה, ישיבה משחק או אפילו שינה, הנה כל הדברים שעליכם לעשות.

איך בוחרים עגלול?

אז אם אתם צריכים לבחור עגלול, כל מה שאתם צריכים זה לשלב כמה וכמה פרמטרים שיהוו יתרון אחד מושלם. בעת הרכישה, ראוי לבדוק אם העגלול אכן יודע לעשות סיבובים בקלות והוא אכן יודע להתנהג ולהתנהל נכון בכל מרחב. התינוק שלכם רוצה לעמוד תוך כדי שאתם מניעים את העגלול? זהו המבחן הטוב ביותר בכדי לוודא כי אכן מדובר במוצר שיודע לתת לו לעשות כל העולה על רוחו, לא לסכן ואף לגרום לו לנוחיות המרבית. מעבר למזרן המתאים, הקיפול הנוח והמהיר והיכולת לאחסן בכל מקום, חשוב לבחור עגלול נוח גם במידותיו. מבין מגוון העגלולים קיימים, יש גגון ארוך, יש מתקפל ויש אחד כזה שיודע להתנהג גם בשינוי מזג אוויר. כמו כן, בדומה לשאר המוצרים, גם כאן, חשוב לוודא כי אכן, אתם מקבלים מוצר עם תו תקן מחמיר – כאמור, תו תקן ישראלי. בנוסף, יש לבדוק את חומר הגלם ממנו עשוי עגלול, רצוי מעץ מלא וכמובן באיכות ללא פשרות. יש לכם יותר מתינוק אחד? וודאו כי אכן, העגלול יכול להכיל יותר מהמשקל הרצוי.

להתאים את העגלול לצרכים שלכם

דבר נוסף שיש לקחת בחשבון כאשר רוכשים עגלול הוא להתאים את הכול לצרכים שלכם, אבל בעיקר לצרכים של התינוק הקטן. יש לכם תאומים? גם על זה אפשר לדון, מאידך, צריך לדעת מראש וליידע את המוכר במעמד המכירה. לצד כל סוגי עגלולים הקיימים, חשוב ביותר להפוך את השימוש לקל וכך גם את השהייה והנסיעה לנוחה יותר- איך עושים את זה? איך מתמרים קלות עם עגלול? בעיקר בוחרים אותו נכון ולא שוכחים את הגלגלים הקדמיים הכפולים. אם לצאת לטיולים, או אפילו לגן השעשועים, את הנסיעה החלקה הזו אתם חייבים לעצמכם. אז  בבואכם לקנות את העגלול, וודאו כי הוא מתאים לכל סביבה. אחרי הכול, אם הצלחתם לייצר מהעגלול שלכם מגרש משחקים נייד- שהרי כבר עליתם דרגה אחת קדימה ובחרתם משהו שהוא לא סטנדרטי – במובן החיובי של המילה.  צריכים מקום נוח בכדי להוביל את התינוק הקטן שלכם? עגלול- תנו לו את הטוב ביותר.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.