חושבים על רולקס? התנהלו כך ותבטיחו לכם שעון רולקס איכותי

עם היסטוריה עשירה, עיצוב ברמה עולמית וערך מתמשך, רולקס הוא אולי השם האייקוני ביותר כאשר מדברים על שעוני יוקרה. כשאתם מוכנים להשקיע בשעון רולקס, בטרם הרכישה תרצו לדעת את כל הפרטים הקיימים על השעון המסוים אותו בחרתם. אמנם מדובר פה ברכישת שעון, אך המשמעות גדולה בהרבה יותר.

הנה 4 טיפים להתנהלות נכונה כאשר רוכשים שעון רולקס חדש

חשבו על שגרת החיים שלכם

כשאתם בוחרים שעון רולקס, אתם צריכים לקחת בחשבון מי יראה אותו ולהיכן אתם עונדים אותו. לעסקי היומיום שעון הרולקס יכול להיות פריט האופנה שימנף אתכם ויגרום לכם להיראות רציניים יותר בזמן העבודה. אולם לאירועים רשמיים המצריכים חליפה מהודרת ועניבה מצורפת, תרצו להשקיע בשעון רולקס מסוג סאבמרינר שנותן אפקט מתוחכם יותר. אם להזכיר לכם מי ענד את הסאבמרינר, הלא הוא ג'יימס בונד בסרט 'חיה ותן למות'.

הכל מסתכם בתקציב שלכם

שעון רולקס הוא השקעה לטווח מאוד ארוך. שמם של שעוני הרולקס הולך לפניהם כאשר מדובר בעמידות שלהם לאורך זמן. קיימים שעוני מתפקדים כבר למעלה מחמישים שנה והערך שלהם רק עולה בעקבות זה. לכן, כשאתם הולכים לבחור את שעון הרולקס שלכם, עשו סקר שוק, וודאו את סדר גודל המחירים היוצאים על שעוני היוקרה הללו ותנו לעצמכם סכום מקסימלי אותו תהיו מוכנים להשקיע עבור השעון החדש שלכם.

ייגעתם ומצאתם? בדקו שהוא מקורי

עם שכיחות זיופי הרולקס הקיימים בעולם, אחד הדברים החשובים ביותר שאתם חייבים לעצמכם זה לבדוק האם השעון אותו בחרתם הוא מקורי. רק שען מקצועי יוכל לזהות בין מקור וזיוף, לכן כדאי שתיוועצו עם שען בטרם הרכישה. שעון מקורי לרוב יגיע בקופסתו המקורית, המספרים הסידוריים יהיו של רולקס וכמו כן יצורף אל השעון מסמכים המוכיחים כי הוא אכן רולקס מקורי.

אל תסתכנו, תבטחו את השעון

כשאתם רוכשים רכב, אתם חייבים לבטח אותו. אבל אתם לא חייבים לעשות ביטוח מקיף, אתם בוחרים לעשות ביטוח מקיף. כזה שיגן על הרכוש שלכם במידה וקורה לו משהו. כך, נייעץ לכם לעשות עבור שעון הרולקס החדש שלכם. שעון שמחירו גבוה, לא רק נחשב יוקרתי, הוא גם מנקר עיניים. תופתעו לגלות כמה אנשים חולמים על שעון כזה. מעבר לכך, הביטוח שלכם על הפריט היקר הזה יבטיח כי אם קורה לו משהו, יהיה לכם לאן לפנות.

אז נכון, רולקס הוא עדיין רק שעון אבל בינינו, הוא הרבה יותר. הוא נותן לסביבה שלכם להבין את המעמד שלכם, הוא מייחד אתכם ומקשט אתכם כתכשיט בשעת הצורך. שעון יד ובעיקר שעון רולקס, מעניק תחושה יוקרתית ומעלה את הערך שלכם מידית, להיכן שלא תלכו. בהבטחה.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.