שולחן משרדי – כיצד בוחרים שולחן מתאים לעסק שלנו

כשאנחנו פותחים משרד חדש  או עורכים שינוי בעיצוב של משרד קיים, אחד המוטיבים העיקריים שנתייחס אליהם, מן הסתם, יהיה הריהוט במקום. אנחנו לא יכולים לבחון את העניין מבלי להתייחס לכל מה שקשור לנושא זה.

אם אנחנו מתייחסים לנושא של הריהוט, הרי שבאופן טבעי אנחנו נצטרך להתייחס לבחירה של שולחן משרדי, שכן הוא מהווה פריט ריהוט מרכזי ועיקרי בכל משרד ולעיתים אפילו במספר חדרים במשרד.

אנחנו יכולים למצוא מספר דוגמאות של שולחנות משרדיים, כאלה אשר מתפרסים על כל החדר או כאלה שמתפרסים על חלק מצומצם מהחדר, שולחנות אשר עשויים עץ מלא, עץ סיבית או סנדוויץ', כיום אנחנו יכולים גם למצוא שולחנות משרדיים ממתכת, זכוכית, ואפילו מפלסטיק איכותי. עוד נקודה שאנחנו יכולים לאפיין בעזרתה את השולחן שלנו הוא, האם מדובר בשולחן עם אלמנטים נלווים, למשל, מדפים ואז זה שולחן אשר צריך להיות צמוד לקיר, שולחן עם או בלי מגירות ועוד. יש מגוון רחב של דוגמאות שיכולות להתאים לנו.

כיצד אנחנו בוחרים את השולחן הנכון

תחילה, עלינו לבחון את השטח שעומד לרשותנו בשביל להחליט מה גודל השולחן שמתאים לנו, ביחס לגודל המשרד.

לאחר מכן, אנחנו צריכים להחליט כיצד יהיה בנוי השולחן, האם הוא יהיה מלבני, עגול או מרובע, האם הוא יהיה עם מדפים או בלי מדפים, עם או בלי מגירות וכן אלמנטים אחרי. אנחנו צריכים להחליט ממה הוא יהיה עשוי וכן מה יהיה הסגנון שלו. 

נקודה נוספת שאנחנו צריכים להחליט לגביה היא איכות השולחן ועד כמה הוא יוקרתי וכן אפקטיבי. כשאנחנו מחליטים לרכוש שולחן משרדי, עלינו לקחת בחשבון שמדובר במוטיב ייחודי שיש לו השפעה לא רק על העיצוב של המקום, אלא במובנים מסוימים על המיתוג שלו. לכן חשוב שאנחנו נבחר שולחן שיתאים למה שאנחנו מחפשים להציג בפני הלקוחות שלנו, שולחן שיתאים למה שאנחנו רוצים להציג בפני כל מי שנכנס אלינו למשרד.

אנחנו צריכים להתייחס אל השולחן כפריט עיצוב שיש לו משמעות רבה, הן לגבי יעילות העבודה שנוכל להפיק ממנו והן מבחינת המסר שאנחנו רוצים להעביר הלאה.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.