דשא סינטטי – הבחירה הנכונה עבור כל אחד

תתארו לעצמכם שאתם נכנסים אל תוך מבנה ולצד מרצפות או פרקטים, אתם יכולים ליהנות מדשא בתוך המבנה. תתארו לעצמכם שאתם נכנסים לחצר שיש בה אדמה קשה ולא נעימה, אך במקומה אתם יכולים למצוא דשא נעים למגע, דשא עליו אתם יכולים לשכב, לשכב, לשחק, לעשות כל מה שאתם רוצים, ללא שום בעיה.

זו המהות של דשא סינטטי למעשה. מדובר במרבדים של דשא אשר ניתן להתקין אותם בכל מקום, בלי קשר לתנאי השטח ובלי קשר לתנאי מזג האוויר במקום. אתם יכולים לשלב בדשא אמצעים שונים וכך אתם יכולים ליהנות מכל החוויה שיש בשימוש בדשא.

לא מעט אנשים בוחרים להתקין דשא סינטטי בבית, במקום העבודה וכן במקומות אחרים. הם עושים זאת מתוך הבנה, שזה הרבה יותר זול ופשוט מאשר לגדל דשא רגיל, מה עוד שלא תמיד ולא בכל מקום אפשר לעשות את זה. צריך לזכור, בשביל לגדל דשא רגיל, יש להשתמש באמצעים שונים, זה גובה עלויות שונות, ועל כן זה לא תמיד משתלם. לעומת זאת, שימוש בדשא סינטטי חוסך לנו את כל זה.

איפה נוכל להשתמש בדשא סינטטי

ראשית, אנחנו יכולים להחליט שאנחנו משתמשים בדשא כזה באזורים חיצוניים, למשל, גינות, חצרות, מגרשים, גני ילדים, בתי ספר, מבנים מסחריים ועוד. אנחנו יכולים למצוא מרבדים של דשא סינטטי במקומות מגוונים, הן מבנים פרטיים, מבני מגורים, והן במבני תעשייה, מסחר, מקומות בילוי ופנאי, מקומות שמיועדים לילדים ועוד.

שנית, אנחנו יכולים למצוא גם לא מעט מבנים בהם יש דשא סינטטי בחלק הפנימי שלהם. אומנם זה פחות נפוץ, אך כן אפשר למצוא הורים שבוחרים להתקין דשא כזה במרפסות או בגגות. זה יכול להקל על הילדים לשחק בבטחה מבלי לחשוש שיקרה להם משהו.

לפני סיום רק נדגיש, אנחנו יכולים למצוא סוגים של דשא סינטטי, אשר נבדלים אחד מהשני במבנה, בגודל ובאלמנטים אחרים. אנחנו צריכים להחליט מה נראה לנו נכון, ומה יכול להתאים לגודל השטח בו אנחנו רוצים להתקין אותו, כך שה ישתלם לנו.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.