קטיף עצמי של תותים

כיום קל מאוד למצוא מגוון רחב של אטרקציות מלהיבות לכל המשפחה וכמעט בכל אזור בארץ. אחת החוויות היותר מלהיבות שניתן ליהנות מהן בשבתות, חגים ולמעשה כמעט בכל יום שבו יש זמן לצאת ולטייל עם המשפחה הוא קטיף עצמי של תותים. בקטיף זה תוכלו לגבש את המשפחה כולה ולגרום לילדיכם בכל גיל ליהנות מקטיף בשטח פתוח, ליהנות מהטעם המופלא של התותים במקום ואפילו לקטוף ולקחת הביתה!

קטיף עצמי של תותים

למי מתאים קטיף תותים וכמה זה עולה?

הקטיף מיועד לכל חברי המשפחה וכולם יכולים ליהנות ממנו! מילדים קטנים ועד בני נוער ואפילו מבוגרים. תוכלו להסתובב באופן חופשי בשדה התותים הפתוח, ליהנות מקטיף עצמאי לחלוטין ולאכול את התותים במקום או למלא את הקופסאות והשקיות שלכם וללכת אתם הביתה, להכין מטעמים שונים ועוד. כרטיס הכניסה למתחם יעלה בדרך כלל כ25-35 שקלים לאדם ותיתכן עלות סמלית נוספת לכל קילו תותים שתקטפו, במחיר נמוך בהרבה מזה שתמצאו בכל סופר.

כיצד מתבצע הקטיף?

הקטיף מתבצע באופן עצמאי לחלוטין. תוכלו לקטוף את התותים במו ידכם, להתענג על טעמם במקום ואז למלא את הקופסאות שתיקחו עמכם בכניסה למתחם. ניתן גם להזמין סיור וליהנות מהדרכה אודות החקלאות המתקדמת של היום וכיצד אנו מגדלים את הפירות והירקות שלנו.

מה אפשר לעשות עם התותים?

העולם הקולינרי רווי באפשרויות המשלבות תותים במגוון רחב של סוגים. כך למשל תוכלו להכין קצפת תותים לעוגה או לגלידה, תוכלו להכין עוגת תותים, קינוחי תותים טעימים ומתוקים, גלידת תות, ריבת תות ועוד. תוכלו לחסוך לעצמכם כסף רב ברכישת התותים מהסופר ולקטוף אותם טריים במקום במו ידכם, היישר מהשדה למטבח.

לסיכום; אם אתם מחפשים אטרקציה מלהיבה לכם ולבני המשפחה אתם מוזמנים לבקר אותנו ב"משוך בגזר" וליהנות משדה עצום של עצי תותים טעימים ומתוקים. תוכלו ליהנות מסיור הדרכה במקום על גבי רכב חקלאי וכן לבצע קטיף של פירות וירקות נוספים במחירים מיוחדים. לא רק שהחוויה תגבש ותלהיב את כל בני המשפחה הרי שגם תוכלו לקחת לעצמכם מהסחורה הביתה ולהכין עמה כל שתרצו לאורחים שלכם. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר באתר או בטלפון או הגיעו למקום!c

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.