פתרונות אחסון וייעול באמצעות ספה נפתחת

בימינו כשהכול מסביב הופך למודולרי ופרקטי, גם בתחום עיצוב חללים נרגיש את זה, בריהוט בפריטים ובטכנולוגיות שהפכו יותר ויותר יעילות קלות ומאורגנות.  אז בטח שגם בחדרי הילדים שלנו אנו נבקש נוחות ויעילות מרבית, חדרי ילדים הם דינאמיים, ילדים גדלים, יש תזוזה אין סופית  לאורך כל היום ועוד.

במהלך היום הילדים משחקים בחדרם מכינים שיעורים ועוד מגוון של פעילויות, אך האם יש מספיק מקום לכל הפעילויות הללו? האם הם באמת מצליחים לעשות הכול בנוחות בלי להחריב את המיטות החפצים וכול החפצים בחדרם?

מודולריות היא שם המשחק

היום אפשר למצוא בשוק מגוון רשתות וחנויות שמציעות מענה מעולה לאחסון לכל החפצים, כמו כן, על מנת שהבית יראה מסודר ומאורגן ויהיה יעיל ונוח למחייה רצוי שהוא יהיה מסודר ומאורגן ואפשר יהיה להשתמש בקופסאות שמאחסנות ובמידוף שגם משמשים לשולחנות ועוד. לכן גם בחדר ילדים שהוא חלל תזזיתי ועם הרבה פעולה נדרשת בו כל הפרקטיות ואפשרויות האחסון שיש.

עיצוב יעיל של חדר הילדים עם ספות נפתחות

חדר הילדים מכיל בתוכו כל כך הרבה פרטים ממשחקים ועד כל מה שקשור לשיעורים לימודים ותחביבים, כלי נגינה, וכל הריהוט של שינה ואחסון לבגדים כמובן.  במידה ומדובר ביותר מילד אחד בחדר  החלל יכול להתחיל להרגיש צפוף ודחוק ואז נאלצים להתחיל על פתרונות ייעול. ומה יותר יעיל מספה נפתחת! ספות נפתחות הן למעשה מיטה שנפתחת, שמהוות מקור אחסון אידיאלי למגוון של דברים, מבגדים, שמיכות, צעצועים, כדורים ועוד. ספה נפתחת  היא אפקטיבית ויעילה ויש בה גם מיטה נוספת מה שהופך אותה לאידיאלית עובר עוד אח או אחות. אפשר כמובן לפתוח את המיטה בתום יום המשחקים כשהערב יורד, ולמחרת בקלילות, במהירות ובשיא היעילות לסגור אותה ולפנות מקום  למשחק כדורגל.. הכול בפעולה פשוטה ועדינה שמאפשרת לספה להיסגר. ספה נפתחת היא אביזר נוח לחבר שמגיע אורח או בן דוד. היא חסכונית ואמינה ובעיקר עוזרת לנו לחיות בבית מסודר.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.