סניקרס – הפריט הבלתי מעורער של ארונם של הגברים

אין עוררין כי פריט שאין ארון שאינו שלם בלעדיו הוא כמובן נעלי הסניקרס. צבע לבן, שחור, אפור או בכלל צבעוני- ביכולתן של נעלי הסניקרס להפוך כל לוק למתוחכם, אינטלגנטי ולא מתאמץ. באם חפצנו בלוק ספורטיבי-אלגנטי, הן אלו שיוסיפו את הניחוח הספורטיבי מצד אחד, או את האלגנטי מהצד האחר כאשר הן מדויקות ולא ספורטיביות למדי.

ניחוח של סטייל באוויר

נעלי סניקרס משרתות נאמנה את שני המינים, ועם זאת, אין כל ספק שבנעלי סניקרס לגברים ישנו טעם מיוחד. נעלי סניקרס לגברים לכשעצמן מוסיפות המון גבריות לכל אאוטפיט, בין אם מדובר בכזה שהוא ספורטיבי גרידא, ומטרתו להיראות ספורטיבי או לספק נוחות בזמן אימון או לחילופין כשהן מקשטות אאוטפיט שמטרתו בילוי, מעונב או אלגנטי, ודרוש בו ניחוח של קלילות לאיזון. 

בעבר, היו הסניקרס נחלתן הבלעדית של רשתות הספורט הגדולות. בתחילת דרכן (תרתי משמע) היו הסניקרס מיועדות למטרה אחת גרידא, והיא: אימון. שהרי לא ניתן לבצע אימון מוצלח של ריצה, מכשירים או אפילו הליכה ללא נעליים מתאימות שישמרו על הגוף ועל הרגליים. אט אט, עם התפתחות תרבות האופנה וההכרה בחשיבותה של דרך הלבוש כדרך להבעה עצמית, החלה גם אופנת הספורט להתפתח, וגרמה ליצירה ושדרוג של בגדי ונעלי ספורט כחלק מדרך הלבוש וההבעה עצמית לכל דבר ועניין.

שילוב של סטייל וספורט כיוצר תרבות חדשה 

עד מהרה, הפכה תרבות הספורט משולבת בתרבות האופנה, ומותגי הספורט הגדולים החלו לפתח שתי תרבויות אלו בד בבד. זאת נעשה כאשר תשומת הלב בעיצובן של הסניקרס אינה הייתה מופנית למטרת האימון בלבד, אלא תוך לקיחה בחשבון של אמירות אופנתיות. כך, החלו גם מותגי אופנה המייצרים בגדי גברים (שאינם מותגי ספורט) לייצר נעלי סניקרס אופנתיות משל עצמם, וליצור באמצעותן אמירה אופנתית. כיום, כמעט ולא קיים ארון של גבר שאינו כולל בתוכו לפחות שני זוגות סניקרס לגברים, האחד למטרת ספורט והשני למטרות אופנתיות, ולמעשה, לעיתים, גם וגם.

נעלי סניקרס לגברים מיוצרות בכל הצבעים וכל הצורות, וכיום כל גבר לפי אופיו יכול למצוא את נעלי הסניקרס המתאימות לו, בשילוב של אמירותיו האופנתיות לצד הרגלי הספורט שלו. ניתן למצוא נעלי סניקרס בצבע אחיד, כמו לבן ושחור, נעליים בעלות אלמנט נוסף כגון פסים או נקודות, וכן נעליים מצוירות או צבעוניות יותר שנועדו לאישיות צבעונית או כאלה המחפשים שדרוג מהותי לארונם.

אין כל ספק כי שילוב נכון של נעלי סניקרס בארונו של גבר יכול לשדרג עד מאד את מלתחתו, ויש אף שיגידו שכיום ארון ללא נעלי סניקרס אינו מושלם או שלם. בשילוב נכון של נעלי סניקרס עם ביגוד מתאים, יכולים להיווצר שילובי ביגוד מדהימים, מתוחכמים ומדויקים המצליחים לאחד בין עולם הספורט לעולם הביגוד וההנעלה ובשילוב נכון של נעלי סניקרס לצד עניבה, לקחת את המלתחה צעד אחד קדימה. 

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.