שרוולים לפינוי פסולת

בכל אתר בנייה או שיפוצים, יש לאסוף פסולת ולפנות מהאתר. אם מדובר בקומת בניין שאינה תחתונה, יש להעביר את פסולת הבנייה בצורה בטוחה שאינה פוגעת בבני האדם או בסביבה. העברת פסולת הבנייה מקומות עליונות במבנה, מתבצעת באמצעות שרוולים לפינוי פסולת. על מנת לא לעבור על החוק ולקבל קנסות גבוהים, כל קבלן או קבלן שיפוצים כבר יודע, מהן התקנות הקבועות בחוק בכל הקשור   לפינוי ולטיפול בפסולת בנייה, היות ואי עמידה בתקנות אלה, אשר ניתנו ע"י המשרד לאיכות הסביבה לא זו בלבד שתוביל לקנסות, כי אם גם להליכים פליליים.

שרוולים לפינוי פסולת

מהם למעשה שרוולים לפינוי פסולת בנייה?

למי שאינו מכיר, שרוולים לפינוי פסולת, מורכבים מכמה יחידות אשר מספרן עשוי להשתנות, אם בשל גובה הקומה ואם למרחק שבו נמצאת מכולת הפסולת  לבנייה. גם גודלן של יחידות אלה, עשוי להשתנות וישנם שרוולי פסולת, אשר יחידות אלה אף מחוברות זו לזו. קבלני שיפוץ או בנייה רבים, יעדיפו לשכור את השרוולים מיועדים לפינוי פסולת, מאשר לרכוש אותם יש לשים לב, כי השרוולים הללו יתאימו לצרכי הקבלן  היות וישנם שרוולים העשויים מחומרי גלם שונים, כגון פלסטיק או מתכת ויש לשים לב לגמישותם.

לפני שמזמינים שרוולים לפינוי פסולת,  יש לוודא אם חומרי הבנייה יהיו כרוכים בהמון אבק או אם מדובר על חומרים  כמו נוזלים מסוכנים או רעילים, כגון נוזלים, על מנת לדעת מראש, איזה סוג שרוולים יש לשכור.

להיכן מובלת פסולת הבנייה שנאספה באמצעות שרוולים לפינוי פסולת?

קבלנים שוכרים חברות אשר תפקידן הוא לפנות פסולת לאתרים מורשים. במקרה זה, כאשר מדובר בפסולת בנייה, אשר כוללת: חלקי ריצוף, שברי בלוקים, צינורות, אריזות של חומרי בנייה וכדומה, קיימים אתרים מורשים , כאשר מוביל מורשה של פסולת בנייה, מכיר את האתר המורשה לפסולת זו, הנמצאת באזור הקרוב ביותר לאזור הבנייה או השיפוץ. יש לשכר את השרוולים לפינוי פסולת הבנייה, מחברות מוכרות וניתן כמובן לשכור את השרוולים הללו לתקופות זמניות. מי שמכיר שרוולי פסולת בניה, הינם: קבלנים, קבלני עפר, יזמים בפרויקטים של תמ"א ועוד.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.