בחירת חברה טובה לשמירה על בטיחות בעבודה

יועץ בטיחותאם אתם רוצים לעבוד בסביבת עבודה בטוחה יותר, להגן על עצמכם ועל העובדים שלכם מפני תאונות עבודה, כמו גם לאפשר ללקוחות שלכם מקום בטוח ובכלל לדעת כיצד עובדים לפי כללי הבטיחות בצורה הנכונה ביותר, ללא תאונות ותקלות –  חשוב שתבחרו חברה טובה אשר תוכל לסייע לכם בכל הנוגע לשמירה על בטיחות בזמן העבודה.

בשל הרצון כמו גם המחויבות לעבוד במקום עבודה בטוח ותקין, רבים מחפשים אחר יועץ בטיחות טוב, כאשר ישנם כיום שלל חברות המספקות שירותים של יועץ בטיחות כמו גם שירותים לעבודה בטוחה יותר.

אבל כיצד מבין שלל החברות מוצאים את הטובה ביותר. הנה כמה דגשים שיש לשים אליהם לב בבחירה:

מקצועיות וניסיון – בחרו חברת ייעוץ שיש לה את כלל הכלים, המקצועיות והניסון לאפשר לכם סביבת עבודה בטוחה. חפשו המצאות אודות יועץ בטיחות טוב ונסו להבין האם הוא עובד בצורה עצמאית או שהוא שייך לחברה מקצועית המספקת שלל שירותים לבטיחות בעבודה.

קבלת מגוון שירותים – שימו לב לשירותים אותה מציעה החברה וודאו כי היא יכולה להציע לכם את כלל הייעוץ ההכוונה והשירותים הדרושים לפתיחת של חלל ייצור כמו גם לקבלת האישורים הדרושים ושימו לב כי החברה שאתם בוחרים מספקת: שירותי ממונה בטיחות בעבודה, סקרי סיכונים, בניית תכנית לניהול הסיכונים, כתיבת נהלים והוראות בטיחות, הקמת מערך חירום, הכנת תיק מפעל ותיק שטח, ייעוץ בתחום בטיחות אש, הכנת חוות דעת משפטית, היתר רעלים, ועוד.

ייעוץ והתקנות – בחרו חברה מקצועית אשר יכולה לספק לכם גם ייעוץ בנושא התקנות ציוד בטיחות כמו גם כזאת אשר יכולה לסייע לכם בבחירת הציוד המתאים לשמירה על בטיחות במקום העבודה. שימו לב כי באמצעות אנשי המקצוע אתם יכולים ליהנות מתכנית בטיחות כוללת אשר תחלוש על כל האגפים  המקום העבודה שאתם מנהלים.

עמידה בתקנות הבטיחות והגהות – עוד חשוב לבחור אנשי מקצוע אשר יכולים לסייע לכם לעבוד בכל התקנות והחוקים של מכון הבטיחות והגהות של מדינת ישראל וזאת כדי שתוכלו לעבוד בצורה חוקית ועם מינימום תאונות בחלל הייצור, העבודה, הארגון, המשרד, העסק וכל מקום אותו אתם מנהלים!

בכך תוכלו לבחור בחברה הטובה ביותר עם יועצי הבטיחות המומחים!

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.