סדרות ברוסית שלא כדאי להחמיץ!

איזה ערוצים ברוסית יש שכדאי ליהנות מהם? ואיזה סדרות ברוסית לא כדאי להחמיץ? מאז כניסת אחת מחברות הטלוויזיה הגדולות בעולם המשדרת ברוסית בארץ, יותר ויותר אנשים נהנים מסדרות ברוסית ושלל ערוצים ברוסית שמקנים תכנים מעולים. אז מהם הערוצים והסדרות? הכל בהמשך .

אחד ממהלכי התקשורת ששינו את פני השוק הם כניסה של חברת טלוויזיה ברוסית  אשר מאפשרת צפייה ב 65 ערוצים בתשלום של 80 שקלים בחודש בלבד. הצפייה מתאפשרת באמצעות ממיר מיוחד שמקנה שלל סרטים, סדרות ותוכניות בשפה הרוסית.

כמה ערוצים ברוסית שחשוב להכיר

אם אתם רוצים להתחיל לצפות בטלוויזיה בשפה הרוסית – חשוב שתכירו שלל ערוצים ברוסית של קרטינה tv אשר נחשבים הפופולאריים ביותר, ביניהם: Perviy kanal Europa , Первый канал Европа , Nickelodeom , Mother and child , RBK TV, Shanson TV, RBC ועוד. את הערוצים ניתן למצוא בחברה המציעה ערוצים ברוסית שנכנסה לשנת 2012 לשוק התקשורת ומציעה 65 ערוצים פופולאריים במחיר אטרקטיבי במשודרים דרך ממיר מיוחד.

רוסית

סדרות ברוסית הנחשבות פופולאריות במיוחד:

בין הסדרות והסרטים שכדאי למצוא ברוסית שחלקן אף מתורגמות לעברית תוכלו למצוא את "טרויקה", מיני סדרה חדשה  של שעה וחצי כל פרק, עוד תוכלו ליהנות מהסדרה הישראלית "רמזור" המתורגמת לרוסית, סדרה בשם בשם Сваты,  סדרת קומדיה שנחשבת מצחיקה ומעניינת מאוד. יש לה 6 עונות והיא נקראת באנגלית in low כאשר מלבד זאת ישנן גם שלל תכניות משפחה, ילדים, סרטים מצוירים ושלל סרטים פופולאריים המתאימים  לכל קהלי היעד.

אז אם אתם רוצים ליהנות מתכנים איכותיים ברוסית זה הזמן לבחור בחברת תקשורת אשר מקנה לכם את כל התכנים הטובים ביותר במחיר אטרקטיבי וכמובן בשפה האהובה עליכם והיא רוסית.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.