השכרת שולחנות

בכל אירוע יש צורך במגוון רחב של ציוד הנועד לפעילויות שונות. בין החפצים הנדרשים ביותר ניתן למנות את השולחנות. יש צורך מסוגים שונים מהם. יש את אלו שסביבם יושבים ורובם הינם עגולים, מרובעים או מלבניים. הם בנויים מפלטות המונחות על בסיסים מותאמים. היתרון שלהם הוא בפירוק והרכבה מהירים, וכך, ניתן לערוך כל מקום בצורה גמישה ובהתאמה מרבית לצורתו, לגודלו, לסידור הפנימי הנדרש הכולל גם תשומת לב לרחבת ריקודים, לרחבת קבלת קהל וכדומה.

מקובל להשתמש בשולחנות עם פלטות עגולות המותאמות לאירוח של 8, 10, או 12 מוזמנים סביבן. אבל יש גם מלבניות שניתן לחברן אלו לאלו ליצור רצף גדול המתאים להסבת כמות גדולה יותר של אנשים (משפחה מורחבת למשל). יש גם מרובעות בעלי מידות גדולות וקטנות יותר. באירועים רבים מקובל לסמן מקומות סביב השולחנות כדי לאפשר לאנשים הקרובים אלו לאלו לשבת יחד וליצר את האינטימיות הנדרשת. כך, במקרה של שולחן למשפחה הגרעינית, לחברים קרובים, לחברים מהעבודה וכן הלאה.

שולחנות אחרים נועדו להגשה ועליהן מניחים את התקרובת והמנות השונות. לרוב, הפלטות שלהן הינן מלבניות ובמידות רוחב מתאימות, דבר המאפשר לאורחים לגשת בצורה נוחה אל כל הקערות המכילות את האוכל. ניתן למקם אותם כך שיהיה אפשר לגשת אליהם משני צדדים. יש מקרים בהם, יהיה ניתן לגשת אליהם מצד אחד בלבד ועם הגשת מלצרים או בלעדיהם. הם ממוקמים בפינות שונות של מקום האירועים, לרוב בשוליהם ועם גישה מתאימה.

שולחנות אחרים הם  לבר ולקפה. הם מעוצבים ואלגנטיים, קטנים במידותיהם וגבוהים המתאימים מאוד לפינות בר, לחצר קבלת הקהל ועוד. מוצמדים אליהם כסאות גבוהים והם נועדו לישיבה קלילה לפני, בעת ואחרי האירוע. ניתן לשתות עליהם קפה, לאכול פוד פינגר ומנות פתיחה המוגשות על ידי מלצרים ועוד.  אחרים הם שולחנות זולה שסביבם מניחים פופים, פינות ישיבה וכדומה. השכרת שולחנות עם כסאות ובלעדיהם כוללת גם הובלתם למקום המיועד, בין אם זה באולם סגור או בשטח פתוח. מומלץ לעשותה אצל חברה מקצועית ומסורה אשר יש בה מבחר מגוון אותו היא  מתחזקת בצורה טובה.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.