מה לקחת לחופשה בטבע?

מנהר הירדן הצפוני, עד להרי ירושלים כמו גם למדבר צחיח ומדהים באזור הדרום –  כל אל ושלל אתרים שונים הינם מעולים לטיול בטבע קמפינג, כמו גם חופשה כיפית בטבע.

כיום ישנם שלל חניוני יום ולילה ואתרים בהם אפשר לקיים לינה בטבע קמפינג וטיול יוצא דופן.

השכרת אוהלים

אבל מה לוקחים לחופשה שכזאת?

כפי שרבים יודעים כאשר יוצאים אל חופשה בטבע אנו מתנקים מחיי היום יום, ממכשירי החשמל והציוויליזציה באופן כללי, ולכן חשוב לדעת מה כדאי לקחת אל חופשה שכזאת:

ביגוד נוח – הצטיידו בביגוד נוח ונעליים נוחות להליכה כמו גם לשהייה במים. חשוב לעשות רשימה של פריטים שחשוב שתיקחו עצמכם כמו ביגוד להחלפה, בגד ים , כובע משקפי שמש, קרם הגנה וכל מה שדרוש על מנת שתוכלו להגן על עצמכם בזמן השהייה בטבע, כמו גם בעת יציאה לטיולים ארוכים ובזמן הלינה בטבע.

ציוד לקמפינג – חשוב לקחת עמכם את כל הציוד לקמפינג  הכולל השכרת אוהלים, משמע אוהלים שאתם זקוקים להם להם ללינה בשטח שיהיו מתאימים לכמות האנשים שיוצאים אל הטיול כמו גם שיהיו נוחים וכאלה שניתן לישון בהם ללא הפרעה. כיום ישנם שלל חברות המספקות השכרת אוהלים .

חומרי נגד יתושים– כאשר ישנים בטבע מה לעשות נתקלים בלא מעט יתושים כמו גם מזיקים אחרים ולכן חשוב להצטייד בקרם או משחה נגד יתושים. אם אתם לא רוצים לערב בטיול שלכם חומרים כימיים, תמיד תוכלו לבחור בקרמים טבעיים נגד מזיקים אותם ניתן למצוא בחנויות טבע.

ציוד להכנת אוכל – עוד הצטיידו בכלים וציוד להכנת אוכל כמו גזייה בטוחה, צלחות, כוסות מזלגות וסירים שבהם תוכלו להכין שלל מאכלים טעימים. בנוסף חשוב לערוך קניות של המצרכים שאתם זקוקים להם לקמפינג, וזאת על מנת שתוכלו לאכול בצורה נעימה בשטח וכמובן שיש לפנות את האשפה והפסולת למקומות ייעודיים כדי שתוכלו לשמור על הטבע שלנו נקי ונעים!

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.