כיצד בוחרים חברה טובה להשקת מוצר

פיתוח מוצרים הוא לא עניין של מה בכך שכן המפתח של המוצר חייב לעבור כמה שלבים קריטיים בעת פיתוח מוצר והשקתו. אבל מהם השלבים שצריך לבערו כאשר מפתחים מוצר?

כיום ישנם כמה וכמה שלבים שיש לעבור בכל השקה ותכנון של מוצר, פטנט או המצאה. כאשר מבצעים את התהליך יש לשים לב כי המוצר הופך לפטנט רשום וזאת ברישום הפטנט מול משרד הפטנטים, כמו גם בקבלת זכויות היוצרים על הפטנט ושלל אישורים שיבטיחו כי הפטנט מוגן בזכויות יוצרים.

בשלב השני של פיתוח המוצר חשוב לשים את הדגש על אפיון המוצר, שרטוט המפרט שלו, בניית אב טיפוס, מכניקה של המוצר, התאמת המוצר ללקוח, הפכית המוצר לכזה שיתאים לצרכי הלקוחות ויאפשר חווית שימוש טובה יותר כמו גם פיתוח לפני ייצור המוני.

בשל כך כיום ישנם חברות העוסקות בכל הנוגע לעבודה של פיתוח מוצרים כאשר רבים מהממציאים או היזמים פונים אל חברות כאלה על מנת להסתייע בשירותים שלהן בעת התהליך.

אבל כיצד בוחרים חברה טובה להקת המוצר, לפיתוח ולבנייה שלו?

כל מנת לבחור חברה טובה מבין שלל חברות העוסקות בתחום, יש לשים לב לכמה דגשים ביניהם:

מקצועיות – וודאו כי החברה יכולה להעניק לכם שירות מקצועי וכי יש לב את אנשי המקצוע הטובים ביותר כמו מעצבים, מהנדסים, מתכנתים, שרטטים, רושמי פטנטים ושאר בעלי מקצוע שייסעו לכם בתהליך. 

ניסיון – בדקו באתר של החברה כמו גם בפגישה הראשונה עם אנשי המקצוע שלה כי החברה בעלת ניסיון בשלל תחומים. בדקו כי החברה מתמחה בפיתוח מוצרים הקשורים לתחום שבן אתם עוסקים, בין אם מדובר בפיתוח ציוד רפואי, פיתוח אפליקציות, מוצרי פנאי ועוד.

ליווי צמוד – חשוב לשים לב כי אתם בוחרים בחברה מקצועית שתעניק לכם ליווי צמוד בכל שלב כבר מזמן הפיתוח הראשון, רישום הפטנט, יצירת המוצר ושרטוט אב טיפוס כמו גם בנייתו עד לשלבי העיצוב והשקת המוצר שלכם אל שוק הצרכנים הנכון. בכך תוכלו לייצר תהליך טוב ומוצלח יותר!

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.