הדפסה על בקבוקים – מיתוג שעובד

כשאנחנו רוצים למתג את העסק שלנו, אנחנו צריכים לחשוב על שני דברים עיקריים, ראשית, באילו סלוגנים או לוגואים אנחנו רוצים להשתמש, שנית, על אילו אלמנטים, מוצרים, אנחנו רוצים להדפיס את אותם סלוגנים ולוגואים.

אם נתייחס לנקודה השנייה, אז מן הסתם אנחנו נרצה לעשות את זה על אלמנטים שנעשה בהם שימוש רב אצל קהל הלקוחות שלנו, ורצוי שיהיו אלו אלמנטים שקשורים לסוג ואופי הקהל. אם נבחן את זה על דרך השלילה, הרי שסביר להניח שאין טעם למתג מוצר ילדים על אלמנט שמשמש מבוגרים, אנחנו נרצה למתג את עצמנו באמצעות צעצועים, בגדים או אלמנטים אחרים שילדים משתמשים בהם.

הדפסה על בקבוקים

דוגמא טובה לכך אנחנו יכולים לראות בהקשר של הדפסה על בקבוקים. מדובר במוצר ניטראלי אשר משמש גם מבוגרים וגם ילדים. אנחנו יכולים למתג את עצמנו דרך הדפסה על בקבוקים בצורה פשוטה והיא יכולה להשתלם לנו מאוד. זה נכון בין אם מדובר בבקבוק מים, בקבוק שתייה קלה או כל בקבוק אחר. בדרך כלל, נהוג למתג עסקים ואירועים דרך בקבוקי מים, מאחר והם משמשים קהל רחב יותר מכל קהל אחר, ואנחנו יכולים לראות שימוש ניכר בבקבוקים כאלה, הן בקרב ילדים ומבוגרים מכל שכבות האוכלוסייה.

הדפסה על בקבוקים מתבצעת בבתי דפוס שמתמחים בכך, ההדפסה יכולה להתבצע על גבי הבקבוק, כלומר על גבי הזכוכית או הפלסטיק עצמו, בהנחה ויש מדפסת מתאימה לכך, היא יכולה להתבצע על גבי נייר שמוטמע על הבקבוק בעצמו, לא משנה מאיזה חומר הוא עשוי.

ההדפסה מתבצעת באמצעות אלמנטים שונים אשר אמורים למתג את העסק שלנו או למתג מוצר/שירות מסוים שאנחנו רוצים למתג באופן ספציפי. כמובן שהמיתוג יתבצע בצבעים וסימנים מסוימים שיכולים להתאים, הן לאופי המוצר או השירות שאנחנו רוצים למתג, או העסק, והן לאופי הבקבוק וסוג השימוש בו.

לסיכום, אם אנחנו רוצים למתג את עצמנו בצורה חכמה, אין ספק שהדפסה על בקבוקים יכולה להוות פתרון נהדר, בהנחה ואנחנו עושים את זה בצורה חכמה, מושכלת ויצירתית, שתשרת אותנו בצורה נכונה.

לעוד מידע על הדפסה על בקבוקים, לחצו כאן…

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.