פאוורבול: נמצאה המתנה המושלמת

הבריאות של האדם היא דבר חשוב שגם עליו צריכים להקפיד, אבל הבעיה הגדולה היא שבעידן של המחשבים אנשים רבים נוטים לעבור אל מצב של ישיבה אם כאשר הם נמצאים בעבודה מול המחשב וגם כאשר הם סוף כל סוף מגיעים אל הבית ורק מחפשים אחר הספה שבה הם יכולים לנוח ולצפות קצת בטלביזיה אחרי עוד שלל של משימות עם הילדים. בדיוק בשל כך ישנה מתנה בעלת פוטנציאל עצום של הצלחה, בייחוד כאשר מדובר באנשים שרוצים להתאמן ולא ממש מגיעים לזה במהלך של יום עמוס משימות שכזה. פאוורבול מצליח להשתחל בין כל אלה ולהביא לשדרוג של חוזק הידיים די בקלות.

פאוורבול

הכירו את הגאדג'ט שחיזק אותי

מכיוון שאנשים רבים רוצים לעשות אימון גופני אבל לא ממש מגיעים לכך אחרי יום שבו הם עוברים מהבוקר ועד אשר הם נשכבים על המיטה בחוסר אונים, זה יכול להיות רעיון מעולה לחפש אחר מכשירים קטנים שיש בהם את הכוח הגדול לעורר את השינוי שמחפשים.

כדור פאוורבול הוא כזה אשר מציג גודל קטן שנראה לא ממש מרשים לעין לא מקצועית, אבל בתוכה חבויה טכנולוגיה מאוד חכמה שמציגה התנגדות ג'ירוסקופ שמגיעה עד למשקל של 18 קילו אם ממש מתאמצים. מה זה אומר בפועל? כי רק על ידי עבודה עם כדור קטן כזה, יכולים לשפר את הכושר הגופני באזור של הידיים עם דגש על שרירים קדמיים ואחוריים.

תרגול פשוט בהישג יד

מן הרגע שבו מכירים את הכדור הזה נגמרו כל התירוצים, לא צריכים ללכת עד למכון הכושר ולא צריכים אפילו להחליף את הבגדים. יכולים לעשות עצירה של כמה דקות בעבודה המשרדית ולפנות קצת זמן עבור פעילות גופנית שבה מחזקים את הידיים, שעושות כל כך הרבה עבור אנשים שישובים ועובדים על המקלדת שעות רבות מבלי משים.

התרגול הוא לא מסובך, וכל אחד יכול לבחור עד כמה הוא רוצה לאמץ את השרירים לפי עוצמת הסיבוב שהוא מבצע, כך שיכולים לעשות תרגילים למתחילים או לעבור אל תרגול יותר מאומץ שמיועד למפעילי פאוור בול מקצועיים…

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.