משחקים לפלייסטיישן 4 שאסור לפספס

ישנם כל כך הרבה משחקים לפלייסטיישן 4 שלפעמים הבחירה יכולה להיות קשה. בכל שנה יוצאים להם משחקים חדשים, מעניינים יותר ומעניינים פחות, אבל אם אתם רוצים לקנות משחקים שכמעט בוודאות לא יאכזבו אתכם, אתם צריכים ללכת על רבי המכר. כלומר משחקים שנמצאת בפסגת טבלת המכירות. כך אתם בעצם מסתמכים על החיבה הכלל עולמית של הגיימרים, ותנו לנו לומר לכם שמרבית המקרים זה פועל.

משחקים לפלייסטיישן 4

  • WWE 2K18 – משחק ההאבקות הפופולארי מושך את תשומת לבם של כל חובבי הגיימינג, וגם אלו שאין להם בהכרח תשוקה לעולם ההאבקות. הסיבה לכך היא שכאשר כל מהלכי ההאבקות מבוצעים במשחק ממוחשב, הכול נראה שונה לחלוטין והכיף מקבל משמעות אחרת לגמרי.
  • Assassin’s Creed Origins – במשחק העשירי של הסדרה האהובה השחקן הראשי פועל בסמטאות מצרים העתיקה, וכחלק מכך עליכם לקחת חלק במשימות שקשורות במאורעות דמיוניות שמתרחשות באותה סביבה. הגרפיקה פשוט עוצרת נשימה ויהיה לכם קשה להפסיק לשחק במשחק כבר מהרגע הראשון.
  • FIFA 18 – מה כבר אפשר לומר שלא נאמר על משחק הכדורגל הפופולארי בעולם. כל חובב גיימינג וכדורגל מושבע יודע שמדובר במשחק שפשוט אסור לוותר עליו. בדומה לגרסאות הקודמות, גם בגרסה האחרונה ניתן לציין שיפורים במשחקיות, בגרפיקה ובהנאה שניתן להסב מהמשחק.
  • NBA 2K18 – לאלו מכם שרוצים להתנסות במשחק כדורסל יוצא מן הכלל, זה המשחק המושלם בשבילכם. בגרסה האחרונה ניתן לשחק בעולם פתוח, כך שאתם מפתחים שחקן אישי משלכם, וזאת כאשר אתם יכולים לבחור את הדרך שבה הוא יראה ויתלבש. אין ספק שזה משדרג את ההנאה שתפיקו במשחק.

אנו יכולים לומר לכם בפה מלא שכל המשחקים שהוזכרו לעיל יסבו לכם הנאה רבה. אל תהססו לבדוק משחקים נוספים שיוצאים לשוק כבכל שנה. תמיד ישנם חידושים טכנולוגיים שהופכים את המשחקים ליותר מהנים ואת הגרפיקה שלהם ליותר טובה.

אין כמו להיות עם החברים בערב שבת ולשחק במשחקים האהובים הללו. זה מאחד, מעניק תחושה של שחרור ומאפשר לעתים לשכוח מהלחצים שהולכים יד ביד עם החיים של רובנו בחיי היומיום.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.