כסאות פלסטיק במחירים מעולים לקיץ

מדינת ישראל לוהטת הלכה למעשה. לא, אנחנו לא מדברים על המזג החם והידידותי, אלא על האקלים הים-תיכוני המזכה אותנו בקיץ ארוך במיוחד ולוהט. סמכו עלינו שאנחנו מבינים על מה אנחנו מדברים, שכן ברגע זה שני מאווררים מכוונים עלינו (אחד גדול והשני הוא מאוורר שולחני קטן וחביב). ונחזור לענייננו – הקיץ מוציא אותנו מחוץ לבית כדי להתרווח, להסתלבט, להשתזף, להתבטל וליהנות מחומה של השמש (בליווי קרם הגנה, כי אנחנו חכמים בשמש!). והדרך לעשות זאת כראוי היא באמצעות ישיבה נוחה על כיסאות הפלסטיק. טרם הצטיידתם בכיסאות ישיבה? למה אתם מחכים?

כסאות פלסטיק

הכיסא הלוהט של הקיץ

כיסא הפלסטיק הוא החבר הנאמן שילווה אתכם לכל מקום בקיץ הקרוב – לבית, לגינה, לים, לפיקניק בחיק החברים או המשפחה בטבע וכן הלאה. הרשו לנו להרחיב –

  • מחיר מדליק – כיסאות פלסטיק מתאפשרים לקניה של כיסאות בודדים או לקנייה רצינית וגדולה יותר שתתאים לישיבות מרובות משתתפים. מחיר נגיש וזול יהפוך את הקנייה למשתלמת ומוצלחת.
  • קל לשינוע – את כיסאות הפלסטיק קל להעמיס ולשנע ממקום למקום במטרה לספק נגישות ונוחות מרבית במינימום מאמץ וזמן.
  • עמידות – כסאות פלסטיק המיוצרים מחומרי פלסטיק איכותיים במיוחד התורמים לעמידות איתנה ויציבה למשך טווח זמן רב. פוליפרופילן הינו חומר חזק במיוחד ועמיד בפני חומרים שונים, ובכך הוא מוצלח במיוחד גם מפני בלאי ושחיקה כתוצאה מפגעי מזג האוויר, כגון גשמים וחום כבד.
  • עיצוב אסתטי – כיסאות הפלסטיק מעוצבים בקפידה ובגימור איכותי ואסתטי. התוצאה היא כיסאות בעשרות גוונים אפשריים, משענת מעוצבת בצורות גיאומטריות שונות ועוד.
  • קל לאחסון – את כיסאות הפלסטיק ניתן להערים ולאחסן בקלות תוך ניצול מיטבי של מקום.
  • מתאימים לבית ולחוץ – את כיסאות הפלסטיק אנחנו פוגשים רבות במקומות שונים – גם בארוחה משפחתית מרובת משתתפים בבית, גם באירוח בגינה וגם בים.
  • ישיבה נוחה – כיסאות הפלסטיק בנויים באופן ארגונומי במטרה לספק תנאי ישיבה נוחים שיתאימו גם לישיבה ממושכת.

עגלת שינוע

עגלת השינוע היא הדרך הפשוטה והנוחה לשנע כיסאות רבים ממקום למקום. עגלת השינוע מורכבת ממשטח אחסון המחובר לארבעה גלגלים ובכך מהווה דרך ניוד ושינוע מוצלחת. כך שאם אתם נוהגים לארח, ובגדול, זוהי העגלה המושלמת בשבילכם.

 

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.