פרטנר tv

פרטנר tv הינה בין הרשתות שהגדילו באופן משמעותי את התחרות בשוק, הודות למגוון השירותים שהרשת מציעה ללקוחותיה. החל מהשקת השירות בשנת 2017 ועד היום, צמח היקף הלקוחות של פרטנר tv באופן שלא ישיב את התחרות למצבה הקודם. עם התרחבות השירותים הניתנים על ידי חברות התקשורת השונות, כל אחת ממעצמות הסלולר הקיימות בישראל הביאה גם היא לעולם את הפורטל הייחודי שלה. באופן זה, בדיוק כמו חברות אחרות, פרטנר tv מציעה לקהל לקוחותיה מגוון עצום של סדרות ותכניות טלוויזיה.

השירות של פרטנר tv כולל מגוון רחב של ערוצים המתאימים לסוגים שונים של קהלי יעד ומתאימים לכל ממיר דיגיטלי. באופן זה, יכולים לצפות בשירותי פרטנר כל מי שיש לו ממיר מכל סוג שהוא. שלא כמו מנויים של חברות אחרות, מנויי פרטנר נהנים ממגוון עצום של סדרות אפשריות ביניהן סדרות טלוויזיה, סרטים ותכניות ששודרו ברחבי העולם. פרטנר אף מציעה שירותי VOD המאפשרים לצפות בסדרות ששודרו לפני שבוע או יותר.טלוויזיה - פרטנר tv

פרטנר tv אף מספקת שירותים וערוצים המציגים מוזיקה קלאסית, קונצרטים ויצירות אחרות. בנוסף, שיתוף פעולה בין נטפליקס ובין פרטנר מאפשר לצפות בתכנים של הפורטל העשיר בסדרות וסרטים במסגרת המנוי לפרטנר. שיתופי פעולה נוספים של חברת פרטנר נחתמו עם אמזון כך שהם מאפשרים לצפות בשידורי וידאו באמצעות הממירים.

בין השירותים הנוספים אותם ניתן למצוא בשידורי פרטנר tv נמצאים ערוץ כאן 11 הפופולארי, שידורי קשת 12 ורשת 13, ערוץ 10, חינוכית, כאן, ערוץ הכנסת, ערוץ 20, האח הגדול ואחרים. כמו כן, חובבי הטבע ימצאו בפרטנר tv את נשיונל ג'יאוגרפיק, את ערוץ הטיולים וכן אפשר למצוא את ערוצי ויוה ועוד.

כדי לחזק את היצירה המקומית, פרטנר השיקה את "טדי", ערוץ תוכן מקורי המשדר סדרות מקור וישולב מיד לאחר הערוצים המסחריים. בערוץ אפשר למצוא מגוון רחב של סדרות פופולאריות ואהובות, חלקן בשידור חוזר וחלקן מהוות הפקה מקורית כמו "במדינת תל אביב", "סחילנד" ואחרות.

העושר הסגנוני ומגוון האפשרויות שמציעה פרטנר הפכו את התחרות להרבה יותר תוססת וכיום ניתן למצוא מגוון אפשרויות לצפייה גם בערוצים האחרים.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.