כסאות למשרד – עיצוב או נוחות? לא צריכים להתפשר רק על אחד מהם

כשאנחנו בוחרים ריהוט משרדי, בין אם מדובר במשרד קטן עם מעט עובדים ובין אם מדובר במשרד עם כמות גדולה של עובדים, עלינו לדעת להתאים את הריהוט לצרכים של המשרד, לצרכים של העובדים, אך לצד זה, אנחנו צריכים לדעת להתאים את הסגנון של הריהוט לאופי המשרד. 

במילים אחרות, אנחנו צריכים להתייחס לשני היבטים מעל לכל, לנוחות השימוש בריהוט ולעיצוב שלו. זה בא לידי ביטוי בעיקר כשאנחנו מחפשים כסאות למשרד. מאחר ומרבית הזמן העובדים שלנו יישבו, אז סביר להניח שזה יהיה הרהיט בו הם יעשו הכי הרבה שימוש. לכך צריך להוסיף, כשאנחנו מדברים על כסאות עבור משרדים, הרי לא רק שהעובדים ישתמשו בהם, אלא גם הלקוחות שלנו. בין אם זה בחדר ההמתנה ובין אם זה במשרדים, כאשר הם ישבו אצלנו בפגישה. 

לכן אנחנו יכולים להבין, מדוע חשוב שאנחנו נדע לבחור כסאות למשרד בצורה אפקטיבית, בצורה חכמה, באופן שישרת את הצרכים שלנו הן מבחינת נוחות, הן מבחינת עיצוב. מה שכן אנחנו לא צריכים להתפשר על אף אחד מהם ואנחנו לא צריכים לבחור מביניהם, אלא אנחנו יכולים לבחור כסאות שהם גם נוחים לשימוש וגם מעוצבים יפה. 

מדוע זה חשוב לבחור כסאות נוחים ומעוצבים?

נתחיל בנוחות. באופן טבעי, אם עובד שלנו צריך לשבת על הכסא במשך 8-9 שעות רצופות כמעט, אז אנחנו רוצים שהוא ירגיש נוח, אנחנו רוצים שהוא יוכל לשבת מבלי להרגיש תחושת כאב. מעבר לכך, שהכסא בסופו של דבר זה כלי עבודה בשבילו. אם הוא לא ישרת אותו כנדרש, הוא לא יספק את התפוקה שאנחנו מצפים ממנו. 

מה זאת אומרת כסא עבודה נוח? כסא מרופד, כסא שניתן לכוון את המושב ואת המשענת שלו בצורה מתאימה לגוף, חשוב שהמשענת תהיה על כל הגב, וכאמור שהעובד יוכל להשתמש בכסא בצורה אפקטיבית לאורך כל יום העבודה. 

לגבי העיצוב, זה חשוב בעיקר מבחינת הצד של המיתוג והנראות של העסק. הרי כשלקוח נכנס למשרד, הוא מסתכל על העיצוב של המקום. אם יש לו ריהוט משרדי יפה ומתאים, זה מלמד אותו משהו על העסק.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.