נוטריאנס מזון לחתולים – מה עדיף לחתולים מזון רטוב או מזון יבש?

בעולם כולו קיים ויכוח סוער מאוד בין אוהבי הכלבים ואוהבי החתולים – איזה חיית מחמד עדיפה. למעשה יש מיליונים של אנשים בעולם שמעדיפים את החתול על פני הכלב ולא יכולים לדמיין את החיים שלהם בלי החתול האהוב שיש להם בבית. חתול הוא חיה עצמאית ושורדת וכוח העמידות שלהם גדול מאוד. כאשר מספקים לחתול תנאי מחיה טובים הם יכולים לחיות אפילו עשרים או עשרים וחמש שנה במקרים נדירים. חלק חשוב מתנאי המחיה של חתולים הוא האוכל שהם אוכלים. האופן הטוב ביותר להאכלה של חתולים הוא לשלב בין מזון רטוב ובין מזון יבש. נוטריאנס מזון לחתולים הוא דוגמא לסוג אוכל שיכול להטיב מאוד גם כל סוגי החתולים ולאפשר להם חיי רווחה ארוכים מאוד.

נוטריאנס מזון לחתולים – יתרונות של מזון פרימיום לחתולים

כאשר אנחנו מתלבטים איזה סוג מזון לתת לחתול שלנו כדאי לנו לשקול בחיוב לתת להם מזון פרימיום לחתולים. מזון זה הוא אוכל שמותאם במיוחד לחתולים והוא כולל בדרך כלל דג אמיתי (טונה או סלמון) או חלקים שונים של עוף (כבד, עוף רגיל). בניגוד לכלבים שאוהבים מאוד לאכול בשר חתולים בדרך כלל מעדיפים לאכול דג או עוף. במזון שהוא מזון מובחר לחתולים יש גם מינרלים וויטמינים שונים כמו אומגה שלוש למשל ששומרים על בריאות החתול ומוסיפים לחוסן הגופני שלו. אחד מסוגי המזונות הכי טובים בארץ שניתן למצוא לחתולים הוא נוטריאנס מזון לחתולים – מזון שמתאים לכל סוגי החתולים ותורם לרכות הפרווה ומגביר את הברק שלה.

מזון לחתולים

נוטריאנס מזון לחתולים – האם מותר לתת לחתולים אוכל של בני אדם?

נוטריאנס מזון לחתולים הוא סוג מזון שכדאי לתת אותו לחתולים. באופן עקרוני עדיף לתת לחתולים מזון לחתולים ולא מזון של בני אדם. בניגוד לדעה הרווחת שחתולים אוהבים חלב או גבינה וטרינרים רבים הוכיחו במחקרים שחתולים לא יכולים לעכל לוקטוז (הסוכר שיש בחלב) ולכן לא בריא להביא להם גבינות או חלב. כאשר נותנים לחתול לאכול מוצרי חלב מערכת העיכול שלו לא יכולה לעבד אותם והוא יכול לסבול מכאבי בטן.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.