מומחי מס בינלאומיים בתחום הרילוקיישן

יציאה לריילוקיישן לשם עבודה יכולה להיות הרפתקה נפלאה! ריילוקיישן כולל מעבר למדינה אחרת, עבודה במקום חדש, השתקעות של המשפחה במדינה זרה עם תרבות חדשה ובכלל חוויה מלהיבה תרבותית ומרגשת שמתרחשת כמה שנים טובות.

עם זאת ולמרות כל התנאים שמקבלים בעת רילוקיישן, כמו: דירה, משכורת ראויה, רכב ושלל הטבות, עדיין מוצאים עצמכם אנשים שעוברים למדינה אחרת משלמים מיסים גבוהים בעת המעבר ולאחר מכן. לכן חשוב לדעת כיצד מתמודדים עם מיסים בינלאומיים וכיצד מפחיתים אותם.

אז כיצד מבצעים רילוקיישן בצורה נכונה?

אחת הדרכים להתמודד עם מיסי הרילוקיישן עם סיוע מחברות המתמחות במיסוי בינלאומי. החברות מבצעות טיפול מקיף במגוון סוגיות מס תוך יצירת תהליכים נכונים יותר לפני המעבר למדינה הזרה ובשלב של אחרי המעבר.

אילו שירותים מקנו חברות אלה?

השירותים שמקנות חברות כמו רילוטקס Relotax המומחיות במס בינלאומי נודעו לסייע לאנשים שמבצעים רילוקיישן ובהתאם לשלבים שבהם הם נמצאים.

מומחי מס לרילוקיישן

בין השירותים ניתן לקבל:

  • סיוע בהיבטי המס – שיחת ייעוץ הכוללת הסבר על כלל תשלומי המיסים כמו מיסי מקרקעין, ממס הכנסה, מיסים במדינות היעד ועוד. השיחה כוללת יעוץ והסברים מקיפים ודרכים להתמודד ולהוזיל את המיסים בהתאם לסטטוס.
  • סימולציות מס – שירות נוסף שמקנים מומחי מס בינלאומיים בתחום הרילוקיישן הוא סימולציה של תשלומי מיסים. המומחים יעזור לכם להבין כמה מס תצטרכו לשלם בהתאם להכנסה שלכם, תוך חשיפת המיסים בישראל ובמדינה הזרה.
  • ניתוק תושבות – מומחים וחברות אלה יעזרו למבצעי הרילוקיישן לבצע ניתוק תושבות שבאמצעותו ניתן יהיה לקבל הקלות או פטור ממיסים.
  • חוות דעת משפטית – במקרים של ניתוק תושבות ניתן יהיה לקבל חוות דעת משפטית מול מס ההכנסה הישראלי.
  • סיוע בעזיבת הארץ – מומחים בתחום ברילוקיישן מסייעים לבצע עזיבה ללא השראת 'קצוות' שאינם סגורים מהארץ. באמצעות ניתוק תושבות בצורה הנכונה ביותר, ניתן לסיים את כל הסידורים מול רשויות המיסים ובכך לא להיגרר לתשלומים וקנסות.

לסיכום, אם אתם מבצעים רילוקיישן, זה הזמן לעשות זאת בצורה בטוחה ונכונה תוך סיוע ממומחי מס בינלאומיים בתחום.

 

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.