כיצד מתמודדים עם מינוס בבנק?

אם יש לכם מינוס בבנק שאתם ממש, אבל ממש לא מצליחים לצאת ממנו – חשוב שתדעו כי כיום ישנן כמה דרכים אשר באמצעותם תוכלו לכסות את המינוס בבנק.

מינוס בבנק כידוע אינו מאפשר תזוזה בחשבון הבנק, והוא מקשה על חיים עם איכות ונוחות. מלבד זאת כאשר יש לכם מינוס בבנק אתם משלמים ריביות גבוהות, ולכן חשוב לעשות הכל על מנת שתוכלו לצאת מהאובר דראפט.

אז כיצד מכסים ומתמודדים עם מינוס בבנק? כמה טיפים בהמשך.
מינוס בבנק

צמצום ההוצאות – כדי לנסות לכסות את המינוס בבנק, החליטו כי אתם מצמצמים הוצאות עד לאיזון חשבון הבנק שלכם. סכמו עם המשפחה ובני הזוג כי אתם מקציבים למחיה שלכם סכום נתון שבאמצעותו תוכלו גם לנהל את חייכם, אך גם להפריש כסף מהמשכורת לכיסוי המינוס.

פעלו במזומן-  צ'קים , כרטיסי אשראי, הוראות קבע ושאר שיטות תשלום הן כאלה שלא תמיד ניתן לשלוט בהן. היפטרו מכרטיס האשראי ועבדו רק במזומן תוך שאתם מקציבים לעצמכם בכל חודש סכום שתוכלו להפקיד בחשבון הבנק לכיסוי המינוס, וסכום שבועי במזומן להוצאות השוטפות שלכם. בכך תוכלו להפחית את חיובי האשראי ולהפטר מהם לגמרי.

הלוואות לכל מטרה – אחת הדרכים להפטר ממינוס בבנק היא באמצעות הלוואות לכל מטרה. הלוואות מסוג זה יכולות לכסות את המינוס שלכם ולסייע לכם לשלם את הסכום שאתם חייבים בהתאמה אישית. בנוסף הלוואות לכל מטרה יעזור לכם לכסות את המינוס במידה והבנק שלכם מסרב לאפשר לכם הלוואה מסוג זה וזאת משום שהלוואות כאלה ניתנות מחברות חוץ בנקאיות ללא קשר לחשבון הבנק.

התאמת החשבון לסטטוס שלכם – דרך נוספת לצאת מהמינוס היא באמצעות התאמת סוג החשבון למצב האישי שלכם. כיום הבנקים מאפשרים התאמת חשבונות לפי מעמדו של הלקוח כמו חשבון סטודנט, חשבון עסקי, ועוד בכך אפשר לחסוך בריביות ועמלות בפעולות שאתם מבצעים.

אז אם יש לכם מינוס בבנק, זה הזמן לכסות אותו ובצורה חכמה.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.