מערכת רשת גלילה לחלון

מערכת רשת גלילה לחלון

רשת גלילה לחלון להגנה מפני חרקים היא חובה בכל בית או משרד. ההגנה מפני מעופפים מציעה מגוון רחב של רשתות הגנה, אמינות ופונקציונליות, וחברת רשת הגנה מציעה מגוון דגמים של רשתות המשתמשות במערכות מתקדמות, להגנה על דיירי הבית מפני יתושים ומזיקים, במשך כל השנה.

רשת גלילה לחלון היא רשת עדינה, עם מבנה עדין המציע הגנה יעילה מפני מעופפים קטנים וגם מפני חדירת פסולת לבית. הרשת מספקת אפשרות טובה של העברת אור לבית ומאפשרת זרימת אוויר טובה. היא מיוצרת מרכיבים קשיחים, כך שניתן להתקין אותה בפאנלים ולהשתמש בה באופן זמני או קבוע לפי הצורך.

התאמה לסוגי חלונות שונים

חברת רשת הגנה מציעה סוגים של רשתות גלילה שמורכבות ומיוצרות במנגנון טעון קפיץ. המערכת חסכונית יותר מתריסי העץ, ומבטיחה נראות ברורה, אוורור טוב יותר וחסכון במקום. מערכת רשת גלילה לחלון קלה מאוד להתקנה וניתנת להתאמה למסגרות אלומיניום ועץ.

רשת הגנה היא היצרנית המובילה בישראל של מערכות רשתות הגנה לבית מסוגים שונים, ואינה מציעה ללקוחותיה מוצרים מבולבלים הדורשים תיקונים ומסורבלים להתקנה ושימוש. האחריות היא למשך חמש שנים מתאריך ההתקנה.

מערכת מסגרות לחלונות

רשת גלילה לחלון מציעה פתרונות אלגנטיים מאוד עבור חלונו מכל הסוגים, כולל חלונות קבועים או חלונות הזזה. זהו תחליף אידיאלי לרשת קבועה וניתן להשתמש בה על כל סוגי החלונות. היא יכולה להיות מזכוכית אלומיניום או מסיבים, והיא מציעה הגנה על חלונות עץ ומתכת.

הרשת מתאימה גם לחלונות מתקפלים, והיא מציעה תנעה אופקית לצדדים. היא מיוצרת מחוטי פוליאסטר עמידים בטכנולוגיה מבוססת מתח, ואידיאלית לחלונות גדולים. זוהי התאמה מושלמת לבתים במיקומים שמאופיינים ברוחות חזקות, והיא נחשבת לחלופה הטובה ביותר לרשתות קבועות שאינן מאפשרות התאמה לכל סוג חדר או לכל צורך.

עיצוב אלגנטי בהתאמה לכל מטרה

רשת גלילה לחלון עם מנגנון טעון קפיץ בהתאמה לחלון או לדלת, מיוצרת מסיבי זכוכית ויש לה הילוך השולט על התנועה בצורה חלקה ומווסתת מאוד. זוהי ההתאמה הטובה ביותר לחדרי ילדים או חדרי שינה.

זוהי ההתאמה הטובה ביותר במקומות בהם אתם זקוקים לאפשרות העלמת הרשת. רשת הגלילה מיוצרת מדגם אלגנטי ואסתטי שמתאים לעיצוב הפנים של הבית, וניתן לפתוח ולסגור אותה בצורה חלקה. היא מונחת במסגרת אלומיניום וכשהיא מתקפלת כלפי מעלה, היא כמעט נעלמת.

אתם יכולים להשתמש ברשת רק כשאתם זקוקים להגנה מפני יתושים, וכשאינכם זקוקים לה, אתם יכולים ליהנות מזרימת אוויר פנימה ולאור השמש להאיר לתוך החדר ללא כל חסימות.

בשורה התחתונה, זהו מוצר חובה בכל בית

רשת גלילה לחלון מציעה הגנה מעולה מפני חדירת יתושים ומעופפים שונים והיא חובה להתקנה בכל בית. זהו פתרון חדשני, מסוגנן ועמיד, וניתן להשתמש במערכות רשתות על כל סוגי החלונות, ללא חשש להצטברות חלודה או שבריריות.

היא מגנה גם מפני אבק ומספקת פתרונות בלתי נראים המציעים אוורור מלא והגנת קרינת UV. היא ניתנת להתקנה בהתאמה אישית ומתאימה כמעט לכל סגנון חלון הקיים כיום.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.