הצוות שמוביל אתכם ליעד

מעבר  דירה או משרד אינו עניין פשוט. אתם נדרשים לארגן את כל החפצים שברשותכם, למיין חפצים בלתי רצויים ולארוז כדי להכין את המטלטלים לקראת המעבר. אבל מה אם היו אומרים לכם שיש חברה שיכולה לא רק לסייע לכם להעביר את החפצים הכבדים במשאית גדולה, אלא גם להתכונן לקראת המעבר? לחברת צוות לעניין הובלות יש ניסיון רב בתחום, והעובדים שלה ישמחו לעזור לכם בכל הדרוש.

חברת הובלות

לקבל את השירותים הטובים ביותר

חברת הובלות טובה ומקצועית כמו צוות לעניין הובלות, מציעה מגוון רחב של שירותים איכותיים:

  • אריזה – אינכם צריכים כבר להתעסק עם חומרי ההדבקה או לאסוף קרטונים מפח הזבל. לחברת הובלות מקצועית ישנו הציוד הדרוש המיועד במיוחד לאריזה. מדובר בציוד העשוי מחומרים איכותיים. הוא מגן על החפצים שלכם מפני טלטלות חזקות ומביא אותם אל היעד שלכם שלמים ובלא שריטה או פגע.
  • הובלות מנוף – לפעמים יש לכם חפצים בבית שאינכם יכולים להעביר בפשטות דרך הדלת. חפצים כבדים כמו ספה, מקרר גדול או פסנתר זקוקים להובלה מיוחדת הנקראת הובלת מנוף. את המנוף מפעיל צוות מקצועי שיש לו רישיון מיוחד לעבוד עם המכונה האימתנית. כך שהחפצים שלכם נמצאים בידיים טובות.
  • הובלת משרדים – הובלות משרדים שונות מהובלות דירות מגורים. זאת משום שבמשרדים מצויים יותר פריטים רגישים כמו מחשבים יקרי ערך, מקררים או מזגנים. צוות הובלות מקצועי יודע להתייחס בזהירות ועדינות למכשירים אלה ומוביל אותם בבטחה אל המשרד החדש והמרווח.
  • שירותי אחסון חפצים – לא אחת קורה שאתם נאלצים לעזוב את ביתכם מוקדם יותר מהצפוי. ייתכן שהתנאים בדירה אינם מאפשרים לכם לנהל את השגרה, ואולי החוזה שלכם נגמר מוקדם מהרגיל. במקרים כאלה אתם עלולים למצוא את עצמכם עם החפצים בחוץ, ללא מחסה. אז אם אינכם רוצים להעמיס את המחסן של ההורים שלכם, כדאי להתעניין בשירותי אחסון של חברה מקצועית. המחסנים מתאימים לכל סוגי החפצים וכוללים שמירה אדוקה 24/7.

פונים לחברת ההובלות

לאחר שהחלטתם שאתם עוברים דירה, כל שנותר לכם לעשות הוא לפנות לחברת הובלות מקצועית. בצוות לעניין תוכלו לבחור בין השירותים המתאימים לכם, כמו גם להחליט אם אתם מעוניינים בהובלות גדולות לחפצים רבים או בהובלות קטנות לחפצים בודדים.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.