עורכי דין לליווי בחשד להלבנת הון

בעבר ישראל הייתה גן עדן למלביני הון ואנשים רבים, בעיקר יהודים מחו"ל, ניצלו עובדה זו בכדי להעלים הכנסות מרשויות המס בארצותיהם. אך מצב זה השתנה בצורה ניכרת בעקבות לחץ עצום שהפעילו מדינות העולם, לחץ אשר הוביל לשינויי חקיקה ולהקמתה של הרשות לאיסור הלבנת הון המטפלת אך ורק בנושא זה. כך יוצא כי כמעט כל מגזר בכלכלה הישראלית מהבנקים ועד חלפני הכספים שם דגש על הלבנת הון ועושה כל מאמץ בכדי למגר פשע זה. אך עליכם לדעת כי כל אזרח ישראלי הנחשד בהלבנה זכאי לסיוע והגנה משפטית אשר יבטיחו כי זכויותיו לא תופרנה וכי הוא לא יורשע על לא עוול בכפו. לכן אם אתם נחקרים בנושא של הלבנת הון אנחנו ממליצים לכם במהירות האפשרית לפנות אל עורכי דין המתמחים בהלבנת הון וזאת בכדי להבטיח כי תזכו להגנה המשפטית הטובה ביותר שיש כנגד החשדות המועלים בפניכם.

עורכי דין להלבנת הון

אל תפחדו מהכרזות הפרקליטות והמשטרה

שימו לב בגלל שהרשויות במדינה רוצות להראות לאומות העולם כי הן נלחמות בהלבנת הון פעמים רבות הן יוצאות בהכרזות ומפיצות לכל עבר את העובדה כי הן עוצרות חשודים בתחום של הלבנת הון. אך ברגע שנכסים עורכי דין לליווי בחשד להלבנת הון לעובי הקורה ומתחילים לצלול אל נבכי התיק הם מגלים כי מאחורי הכרזות הפרקליטות והמשטרה לא עומד הרבה. כך היה בתיק הדגל של הפרקליטות נגד בנק הפועלים וכך היה בעוד תיקים רבים שבהם הואשמו נאשמים על לא עוול בכפם בנושא של הלבנת הון. לכן אתם לא צריכים לפחד מהאשמות נגדכם ועליכם לקחת בחשבון כי עורכי דין טובים יחלצו אתכם מן הצרה.

זכרו כי לעתים עדיף לחתום על עסקת טיעון מקלה

על אף האמור בפסקה הקודמת אנחנו יכולים לתת לכם עצה כי כדאי לכם להקשיב לעורכי הדין שלכם ופעמים רבות על סמך ניסיונם העשיר הם יוכלו לתת לכם את העצה הטובה ביותר כאשר פעמים רבות העצה הזאת תהיה לחתום על עסקת טיעון מקלה ולא ללכת להילחם במשך שנים ארוכות בבית המשפט.

עוד מידע תוכלו למצוא בכתובת http://mr-adv.co.il/

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.