בידורית ניידת

אם בזמנו, היינו נאלצים לערוך מסיבת יום הולדת לילדים שתהיה בה מוסיקה וכל מיני הפעלות, היינו נאלצים לשכור גנראטור. היום זה הרבה יותר קל באמצעות השכרת בידורית ניידת, כאשר ניתן יהיה לחבר אותה גם למצת של רכב. יש לציין כי בבידורית זו, אשר ניתן לקח אותה לכל מקום, גם בחיק הטבע, ישנה סוללה נטענת, אשר מאפשרת את הפעלתה ללא מקורות חשמל. גם למסיבות חוף, מסיבות בריכה או אירוע קטן בחצר הפרטית, בידורית זו הינה האידיאלית ביותר לאירועים אלה.

בידורית ניידת גם לכנסים ואירועים

שבת על חוף הים, פיקניק משפחתי או עם חברים וכן עבור כנסים , הרצאות ואירועים, תוכלו לקחת עמכם בידורית ניידת, מי שמעוניין בקריוקי, יוכל לשיר עם החבר'ה באמצעות בידורית זו שקל לתפעל בכל ומכל מקום. גם העוצמה של המוסיקה היא גבוהה ותוכלו למצוא בידורית זו שניתנת לשינוע לכל מקום ללא מקור חשמל במגוון גדלים. בידורית זו, כוללת גלגלים לניוד קל, מיקרופונים אלחוטיים, כניסות נוספות, בלוטות' וניתן אף לחבר אותה לטאבלט או לטלפון החכם. בבידוריות אלה קיים רדיו מובנה, USB ועוד פונקציות.

מעתה תוכלו לחגוג בכל מקום

זה היתרון הנפלא של בידורית ניידת, כאשר תוכלו לחגוג וליהנות ממוסיקה האהובה עליכם מבלי לחשוב פעמיים לגבי ציוד כבד שיש לקחת לשטח, כזה שניתן לשינוע ברכב או באמצעות נגרר כגון רמקולים גדולים, כבלים ארוכים, גנראטור וכדומה. אם החלטתם על ערב גיבוש לחברים באמצעות קריוקי, היום כבר תוכלו לערוך ערב כזה בכל מקום פתוח, במחיר זול מהרבה של ציוד כבד לאירועים מסוג זה .ניתן למצוא היום שלושה סוגים של בידוריות נידות כאלה שהן בעלות נגן 3MP וחיבור למחשב, בידוריות עם נגן CD וחיבור למחשב, בידוריות ניידות עם נגן DVD ומסך LCD מובנה וחיבור למחשב. יש לברר לגבי איכות הבידורית הניידת, ניידות ומשקל, איכות המיקרופונים, אורך וחיי זמן הסוללה,

אם ביררתם לגבי מותגים מסוימים וידועים של בידורית ניידת שאתם יודעים כי היא איכותית, שאלו את בעל החנות המשכיר או מוכר בידוריות מסוג זה, כך שתוכלו להסתייע בקבלת ההחלטה הנכונה.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.