חבילת מתנה ליולדת – מתנה חדשה נולדה

מזל טוב! נולדה לך מתנה חדשה! איזו תחושה נפלאה זו שנולד תינוק חדש במשפחה או בחבורה, ההתלהבות בשיאה, ההתרגשות חוצה גבולות, והאהבה היא ללא תנאי. ועכשיו, הגיע הרגע לבקר את היולדת ואת יורש העצר החדש חבוקים במתנה ובברכת מזל טוב. רגע בחירת המתנה יכול להיות מלא בלבטים, מה נכון יותר לקנות? האם לייעד את המתנה עבור ה-NEW BORN או עבור האם? או אולי בכלל הדבר הנכון ביותר לעשות הוא לשלוח זר פרחים ושוקולד. 

בוחרים במתנה המושלמת

חבילת מתנה ליולדת של אליסיום היא הפתרון המושלם שיעניק את התשובה הכי טובה לשאלת השאלות. החבילה כשמה כן היא, ובתצורותיה ועלויותיה השונות היא כוללת הן את צרכיה של האם והן את צרכיו של הרך הנולד. יחד עם עיצוב איכותי וראוי, שגם מותאם לפי גווניו למין הילוד, וגם מעוצב במחשבה על מנת לגעת ולרגש, נוצרת המתנה המושלמת שפשוט מייתרת את הצורך להתלבט עוד. חבילת מתנה ליולדת נעה בטווח מחירים גמיש ובהתאמה לכל כיס, ובהתאם לגודל החבילה. אליסיום דואגת לשמירה על איכות המוצרים והעיצוב, וזאת ללא שום קשר למחירה. 

חבילת מתנה ליולדת, כאמור, מיועדת הן עבור האם והן עבור הרך הנולד, ולכן כוללת מוצרים המותאמים עבור השניים, בדגש על מוצרים באיכות הגבוהה ביותר. מוצרים הנכללים בחבילת מתנה ליולדת יהיו לדוגמה שמן שקדים טהור לגוף (וגם לנפש), תמרוקים ומוצרי הגיינה ייחודיים כגון שמפו, סבון וקרמים לגוף ולפנים, סינר בעיצוב אישי, מוצצים, שמיכות במבוק רכות ונעימות, בובות מפנקות ואפילו תיק שיכיל את כל הטוב הזה.

איכות ארוזה בחבילה

אליסיום חרטה על דגלה איכות ללא פשרות ומטרה חשובה אחת והיא שמירה על בריאות האם והתינוק. לכן, אליסיום מקפידה על ייצור מוצרים ברמת האיכות הגבוהה ביותר, בדגש על מוצרים אורגניים, ירוקים וידידותיים לסביבה אשר עשויים מחומרי גלם טבעיים והיפואלרגניים. כך שבנוסף לעיצוב מדהים, מוצרים שכיף לקבל ולעשות בהם שימוש ומתנה מרגשת, נעניק ליולדת מתנה מדהימה של שמירה על הבריאות. 

את חבילת המתנה ליולדת של אליסיום ניתן לשלוח ממש עד לביתה של היולדת, לבית החולים או לכל מקום אחר בו חפצים. כך, גם אם נבצר מכם להגיע מכל סיבה שלא תהא, או שאתם מעוניינים להעניק ליולדת את השקט והשלווה הדרושים לה, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי היא תקבל את המתנה שלה עד לפתח דלתה.

לאחר שתמה לה תקופת תשעת חודשי ההריון הארוכה, הלא פשוטה אך המרגשת, ועומדת לה בפתח ההתחלה החדשה של תא משפחתי חדש, ביכולתנו לפתוח את הצוהר גם להתחלה חדשה של בריאות. זה הקטן גדול יהיה, ונדאג לכך שזה הגדול גם יהיה בריא ומאושר ככל האפשר. על מנת לדאוג לכך, עלינו להעניק חוויית טיפוח נכונה ואיכותית כבר מינקות, על מנת שזו תעניק לו את כל מה שהגוף צריך ויותר מכך, ותאפשר לו את הטוב ביותר שהוא יכול לקבל.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.