חופשה מפנקת וזולה באילת

חופשה מפנקת באילת, היא כמיהתם של רבים, רבים בוחרים להגיע למלונות או בדירות נופש בעיר. הים הכחול, מסעדות באילת, חופים החמימים ואינספור האטרקציות של העיר הכי דרומית שלנו, יכולים להיות בהישג יד, בחופשה אינטימית ומפנקת.

אילת, היא עיר הנופש הרשמית של ישראל, היא ידועה במלונות הענק שמעטרים אותה מכל וכל. המסעדות באילת הן רבות, תוכלו למצוא מגוון שלם של מאכלים וסוגי מטבח ויש מגוון שלם של אטרקציות שכל אחד יכול ליהנות, מספורט ימי ועד מצפה תת ימי וטיולי לילה ועוד. אז איך בכל מצליחים ליהנות ולא להוציא כל כך הרבה כסף? איך מגיעים לחופשה באילת עם כל המשפחה ומצליחים ליהנות ולא לחשוש מההוצאות?

עלויות של דירות נופש
עם עלויות ללילה שנמוכות לעיתים ביותר מ-50% פחות מעלויות לילה במלונות המדורגים גבוה של העיר, אין כל ספק כי חופשה בדירת נופש באילת, תותיר יותר ממרווח נשימה בכיס. אחד היתרונות הגלומים בכך הוא שירידה במחיר, לא תלווה כלל בירידה ברמה לעומת מלון ואפילו להיפך. התנאים במרבית דירות הנופש גבוהים ביותר, כאשר ניתן למצוא בחלקן בריכות מושקעות, מטבחים מאובזרים למכביר ומתקנים שונים.

חופשה שהיא אינטימית
מלונות הענק של אילת עתירים באורחים במרבית ימות השנה. לאוהבי השקט והפרטיות, חופשה בדירת נופש, נוסף על היותה זולה וחסכונית יותר, תהיה גם אינטימית למדי. בדרך כלל מדובר בשתיים עד ארבע דירות צמודות, שיאפשרו לאורחיהן חופשה שקטה ורגועה ללא ההמוניות המלווה חופשה ברשת ענק המכילה חדרים רבים. אומנם בדירת נופש אין חדר אוכל, אך רובן מצוידות במטבחונים מאובזרים היטב, בהם ניתן לבשל ביחד ובכך להעמיק את הזיכרונות והחוויה המשותפת והמלוכדת של החופשה.

חופשה זולה עם משפחה
עבור משפחות, אלטרנטיבת הלינה בדירות נופש מהווה יתרון עצום במגוון תחומים. בפן הכלכלי, חופשה שכזו מוזילה עלויות בצורה משמעותית. בתי המלון מציעים חדרים סטנדרטיים שגודלם מאפשר לאכלס מקסימום 4 נפשות בוגרות. עם הרצון לשיפור בתנאים בצורה של תוספת לחדרים או הגדלתם, עולה המחיר באופן חד. דירת נופש עבור משפחות, לעומת זאת, היא גדולה ומרווחת והלינה בה נוחה ונעימה גם עבור משפחות המונות יותר מארבע נפשות.

דירות המאובזרות בבריכה ובמטבח, יכולות לספק את ההזדמנות הנהדרת לבלות בשקט ובנחת עם המשפחה, לבשל ביחד ארוחות חמות ולהעמיק את הקרבה המשפחתית באמצעות החופשה האינטימית.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.