הלוואות

הלוואה הינה סכום כסף שאנשים מבלים מגורם כלשהו, כאשר קיימת התחייבות מצד הלווה להחזיר את ההלוואה על פי ההסכם שנחתם בין הגוף המלווה לבין הלווה. התנאים כוללים את שיעורי הריבית שתשלמו {אף אחד לא מעניק הלוואות ללא תמורה}, מספר התשלומים ועוד. היום הלוואות זה פתרון נהדר לאנשים שזקוקים לכיבוי שריפות, אם למינוס בבנק, רכב שהתקלקל ויש להחליפו, טיפול רפואי, חתונה של בן או בת ועוד. כאשר אתם מעוניינים לקחת הלוואה מגורם כלשהו, שימו לב שמדובר בבנק, חברה חוץ בנקאית שעובדת תחת רישיון משרד האוצר ולא חברה מפוקפקת שמסתבר כי מדובר בשוק האפור.

שוק האשראי השתכלל וזה רק  לטובתכם

פעם השחקן הראשי בתחום הלוואות היה הבנק שבו ניהלתם את חשבון הבנק שלכם. היום שחקנים נוספים חדרו לדירה ואלה הם החברות החוץ בנקאיות שרק גדלות יותר עם השנים. למרות שמדובר בריבית מעט יותר גבוהה מזו שמציעים הבנקים, אנשים יעדיפו לקחת הלוואה דווקא מגוף חוץ בנקאי מאשר מהבנק. ראשית, הבנקים הטילו חוקים חדשים וקשה ליטול הלוואה מהבנק היום או שהסכום שביקשתם לא יהיה זהה לסכום שיאשרו הבנקים. כאן נכנסות חברות חוץ בנקאיות אשר מציעות הלוואה לכל מיני אנשים שמבקשים קצת אוויר לנשימה, אם עסקים קטנים או אנשים פרטיים . 

בשל תחרות הרבה של הברות החוץ בנקאיות, ניתן למצוא  כי התמקחות על גוב הריבית של הלוואות למטרות שונות, ניתנת למיקוח. חברות אלה נלחמות על הלקוחות שלהן ומציעות הלוואה בריבית שתשתלם להם וכן בפריסת תשלומים רבה יותר.

הלוואות מחברות הביטוח

ישנן חברות ביטוח והיום ניתן לומר כי כמעט כולן, עוסקות היום גם בפיננסיים. הכוונה היא לחברות ביטוח שמבוטחיה מבקשים הלוואות מסיבות שונות.  מי שיש לו תכנית פנסיה, ביטוחים נזילים שניתן יהיה לפדות או לקחת על חשבון כספי הביטוח את ההלוואה, יוכל לקבל את הסכום הדרוש לו בריבית שתהיה נמוכה מאשר הבנקים מציעים. האפשרויות הן רבות ויש לשקול אותן בטרם עושים צעד קדימה לכוון ההלוואה שלה אתם זקוקים. הדבר החשוב הוא לא להיות פזיזים וללכת על בטוח.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.