גופי תאורה

בעיצובו של כל בית או חלל מסחרי תופס נושא התאורה מקום חשוב ביותר. תאורה טובה ונעימה משרה אווירה נעימה ונראות מצוינת של המיקום.

ההיצע העצום של גופי התאורה באולם התצוגה של אדר אורון כולל שפע של דגמים בעלי עיצובים ייחודיים בשלל סגנות ובאפשרויות מגוונות.

כל גופי התאורה שלנו עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר וקיבלו תווי תקן הן של מכון התקנים הישראלי והן של מכוני התקנים בארצות השונות שבהן מיוצר כל אחד מגופי התאורה.

במבחר הגדול של גופי התאורה, קיים גם טווח מחירים רחב. המחירים הם הוגנים ונעים בין מחירים נמוכים לגופי התאורה הסטנדרטיים ועד מחירים גבוהים לגופי תאורה שעוצבו באופן יוצא דופן על ידי מעצבים בין לאומיים.

אדריכלים ומעצבי פנים המגיעים לאולם התצוגה רואים קשת רחבה של אפשרויות וצבעים היוצרים עבורם התלבטות קשה לגבי בחירת הדגם המתאים ביותר לכל מטרה.

גופי תאורה

גופי תאורה תלויי תקרה

גופי תאורה הנתלים מהתקרה מאפשרים תליה בכמה גבהים ויוצרים אור מהותי וחזק באולמות בעלי ממדים גדולים. בעת תכנון גופי התאורה מקבלים החלטה על עוצמת התאורה הרצויה ובהתאם לכך מתקינים את כמות הנורות הנדרשת, וכך כמות האור תהיה תואמת לצורך.

אף על פי שלא כולם מסתכלים מה קורה בתקרה, לנו זה חשוב ולכן כל גופי התאורה שלנו הם מעוצבים אחד יפה יותר ממשנהו וכל לקוח בוחר את עיצוב הנראה לו כמתאים ביותר עבורו

גופי תאורה צמודי תקרה

היתרון הרב של גופי התאורה צמודי התקרה הוא העובדה שהם קטנים, מתאימים לתקרות נמוכות ואינם תופסים נפח רב במיקומם אך מספקים עוצמה גבוהה מאד של מאור בבת אחת. אפשר לווסת ולהפחית את עוצמת האור באמצעות דימר בעת הצורך.

שפע העיצובים מאפשר לרכוש גופי תאורה המתואמים לקו העיצובי של הבית או החלל המסחרי.

גופי תאורה צמודי קיר

גופי תאורה צמודי קיר נועדו ליצור פאן דקורטיבי בחללים השונים. גופי התאורה הללו יוצרים זרקור מעל ריהוט מיוחד או בפינות שונות של החדרים ומוסיפים לעיצובו המיוחד של המקום כולו.

גופי תאורה מעוצבים שקועי תקרה

בחדרים בעלי תקרות נמוכות כל ס"מ מחושב ולכן כדי לא לגזול מקום הנחוץ לריהוט או לפריטים אחרים, מבצעים תליה של גופי תאורה בשקעים שנוצרו בתוך התקרה, כך מרוויחים גובה רב יותר ודיירי החדר או אורחיו לא יתקלו בגוף התאורה.

עוד מידע תוכלו למצוא בלחיצה על קישור זה.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.