הצטרפות ליס

למי מצטרפים? הצטרפות ליס והתפתחות עולם התוכן בישראל
בעבר, היה ניתנת הצטרפות ליס או הצטרפות להוט בלבד, עם השנים, צצו להן עוד כמה וכמה חברות שהביאו את שוק הטלוויזיה בישראל למצב של מהפכה הן בתוכן והן במחירים. אז מה כדאי ומה פחות כדאי? אם אתם נמנים מבין אותם אנשים שבוררים את התוכן שלכם, אולי כדאי להשאיר לרגע בצד את אפשרויות הצרכנות ולחשוב מהי באמת חוויה של הנאה? אלו תכנים תעדיפו לראות? מאז ומתמיד, יס סיפקה וממשיכה לספק את התכנים הטובים ביותר במגוון וסוגים שונים המאפשרים לכל צופה לבדל את התוכן האהוב עליו. אז למה יס? הנה כמה דברים שישכנעו גם אתכם, בפעם הבאה רק יס.

העידן החדש – חוויה של צפייה אחרת

כפי שהבנתם, זה נכון שפעם היו "מוגבלים" רק להוט או ליס, מאידך, יש כמה דברים שחשוב לדעת על החברות המצטרפות – כאמור, החברות האטרקטיביות שלעיתים מספקות תוכן מבוסס אינטרנט. האם זה תמיד טוב? נוכח העובדה כי חלק מהתכנים מופקים באינטרנט, וכך נולד הרעיון של STINGTV מבית יס. כמו יס כך גם חבילת התוכן הזו המציעה בתוכה סרטים, לייף סטייל, ערוצי ילדים והרשימה קצרה מלהכיל. לעומת כל התחרות הזו, יש שיגידו כי הם לא מתפתים ויהיה מה, לא משנה עד כמה המחיר נחשב אטרקטיבי וזול, יש תכנים שאי אפשר להחליפם באחרים. נכון להיום ממשיכה יס להיחשב לאחת החברות היקרות ביותר ובו זמנית אחת המספקת את המגוון הרחב ביותר של התוכניות שהצרכן אוהב ולפעמים אפילו צריך. רוצים לדעת פרטים נוספים אודות הצטרפות ליס?

Yes – איך אפשר לעזור לכם?

מעבר לחבילת יסוד, ערוצי טבע, מדע, סרטים, סדרות ואפילו ספורט, הצטרפות ליס מאפשרת לכם חוויה של צפייה שלא נראתה. המוניטין מדבר בעד עצמו, המוני אנשים בוחרים ביס גם בשל המחיר האטרקטיבי וגם בשל החיבור לכל סוג תוכן ולעיתים בתנאי התחייבות שאינם דרקוניים. שווה לעשות בדיקה? מן הסתם לצד כל הטכנולוגיה, הקדמה ושירותי התוכן הרבים, אולי עדיף להישאר אחת ולתמיד נאמנים למקור. כפי שהבנתם, לצד שירותי התוכן מבית פרטנר, הוט וכל השאר, גם ליס יש את STINGTV שמציעה לכם קודם להבין – להתנסות בחודש חינם ואז לקבל מחיר לא פחות אטרקטיבי בכדי לצפות הכול מהכול. כמו כן, אם בכל זאת תבחרו לקפוץ ולו לרגע לצפייה בNETFLIX הנה הזדמנות חינמית לסטרימר ראשון שתומך בזה. רוצים די וי די? גם את זה יכלול המחיר.

הצטרפות ליס הייתה ותישאר ההחלטה הכי חכמה שתיקחו על עצמכם – במחיר טוב, איכויות צפייה במיעוט של תקלות, שירות ומענה בזמן והכי חשוב? תוכן הוא מלך! וכך גם אצלנו ביס. הצטרפו עוד היום להמוני אנשים שמבינים איך אפשר ליהנות מתוכן טוב.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.