איך מייעלים את מהלך העבודה

אם אתם עצמיים שכירים או פרילנסרים – אתם בוודאי רוצים לדעת כיצד תוכלו לייעל את מהלך העבודה שלכם, תוך שאתם תוכלו גם להתקדם עם השנים, ליהנות מקידום העסק, להצליח כעצמאיים ולהיות פרילאנסרים ואנשי עסקים מבוקשים.

כאשר עובדים כעצמאיים חשוב שעבודה תהיה פרודוקטיבית וזאת כדי להגיע אל גבהים חדשים, אבל כיצד מייעלים את העבודה? הנה 6 טיפים מעולים:

הצטיידו בריהוט משרדי נוח – כדי שתוכלו לעבוד בצורה נוחה ופרודוקטיבית, חשוב כי כיסא משרדי ושולחן משרדי שאתם עובדים עליהם יהיו נוחים. כיסא משרדי טוב חייב להיות מותאם לכם אישית כמו גם נוח לגב וכזה אשר מאפשר ישיבה זקופה. אם אתם עצמאיים: פנקו את עצמכם בכיסא משרדי נוח ואם אתם שכירים: דרשו אחד כזה כדי שתוכלו לעבוד באמצעותו בצורה נוחה יותר.

תנאים ראויים – חשוב שהעבודה שלכם תתבצע בתנאים ראויים. שימו לב כי נעים וחמים לכם בחודשי החורף וזאת באמצעות מפזר חום או חימום מקומי, וכי בקיץ קריר ונעים בחלל העבודה וזאת באמצעות שימוש במזגן טוב שיכול לקרר את החלל. שמירה על תנאי עבודה ראויים תסייע לכם לשמור על ערנות במהלך העבודה.

צאו להפסקות – אל תשכחו לצאת לכמה וכמה הפסקות במהלך העבודה. שימו לב כי אתם מבצעים כל שעה הפסקה שבה אתם קמים ומותחים את השרירים שלכם, מתאווררים באוויר החופשי,  ואם אתם מתנהלים מפגישה לפגישה שימו לב כי אתם לוקחים כמה דקות ביום לשתות קפה טוב ולשאוף אוויר.  איך מייעלים את מהלך העבודה

שתו הרבה מים – אחד האלמנטים אשר שומרים עלינו במהלך העבודה הוא לאו דווקא קפה חזק אלא כוס מים גדולה אותה נשתה בכל חצי שעה. המים ינקו את הגוף ויטהרו אותו כמו גם שייסעו לשמירה על ערנות וזרימת הדם בגוף.

אכלו חטיפים בריאים – כאשר אנחנו ישובים מול המחשב קל לנו מאד לנשנש ממתקים, שוקולדים, עוגיות ועוד. עם זאת חשוב דווקא להימנע ממאכלים ונשנושים שמקנים אנרגיה לכמה דקות ואז גורמים לנו להרגשה רעה, ויש לנסות לנשנש נשנושים בריאים כמו גרנולה. אגוזים, פירות ושלל חטיפים בריאות.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.