איך לבחור משרדים להשקעה

בקרב ציבור המשקיעים השקעה בנדלן נחשבת להשקעה אשא טומנת רווחים רבים הבאים לידי ביטוי בתשלום דמי השכירות החודשית והרווח הנובע מהעלייה של ערך הנכס.  משקיעים רבים מגלים עניין במשרדים להשקעה וישנם מספר פרמטרים חשובים אשר יסייעו להם בבחירה נכונה ומדויקת אשר תוביל להשקעה נכונה.

 בישראל רבים מחפשים השקעה אשר תאפשר תשואה גבוהה

ציבור המשקיעים בישראל מחפש השקעה אשר תאפשר תשואה גבוה ועלייה משמעותית בערכו של הנכס. לעומת אפיקי השקעה אחרים, אפיק ההשקעה בנדלן נחשב רווחי ומשתלם ביותר בהשוואה להשקעה בנדלן למגורים.

 איכות ההשקעה בנכס נמדדת בהתאם למאפיינים של המשרד

שימו לב כי איכות ההשקעה בנכס נמדדת לפי המאפיינים לשל המשרד וגם בהתאם למאפיינים של הבניין. מה הכוונה? כמה מעליות יש בבניין? האם הלובי של בניין המשרדים נראה מרשים?. במסגרת איכות ההשקעה יש לבחון גם את היחס בין שטח המשרד בהשוואה לשטחים אחרים.

 כמה תדרשו לשלם בעבור משרדים להשקעה 

אם שאלתם כמה תדרשו לשלם עבור קנית משרדים להשקעה הרי המחיר תלוי במספר משתנים כמו למשל המיקום של המשרד- משרד הממוקם בעיר אשדוד שונה בהשוואה למשרד הממוקם בעיר תל אביב.  שלב הנכס- באיזה שלב מצוי הנכס- האם מדובר בקרקע חקלאית העתידה להפוך לבניין משרדים וכך יהיה ניתן להשקיע במחירים נמוכים יחסית. 

 חשיבות תחזוקת הנכס

עליכם לזכור כי קיימת חובה לתחזק את הנכס. כיום ישנן חברות המציעות שירותי ניהול ואחזקה של נכס והדבר מהווה יתרון משמעותי עבור הרוכשים. כיום בנייני משרדים מתכוננים ובוחרים בחברות ניהול המציעות ניהול ברמה גבוהה הכולל בין היתר טיפול במעליות וכן במערכת המיזוג והתשתיות השונות.

 חשיבות מיקום הנכס

בבחינת משרדים להשקעה חשוב ביותר לבחון את מיקום הנכס. שימו לב, השקעה במשרדים במיקום שאינו אטרקטיבי במיוחד עשויה להוביל להפסדים מצד היזם אשר השקיע בעסקה את מיטב כספו. 

מכאן, קיימת חשיבות עליונה לבחון היטב את רמת הביקוש ואף לפנות למשרדים הממוקמים כמה קילומטרים מהמקום במטרה לבחון האם יש ביקוש. ככל שהביקוש יהיה גבוה יותר כך ההשקעה תהיה משתלמת יותר.

אם ברצונכם לקבל פרטים נוספים אודות רכישת משרדים להשקעה והשקעות נדל"ן, התקשרו לרפאל נדל"ן בטלפון *8058 או היכנסו לאתר של רפאל נדל"ן לאתר האינטרנט שלהם בקישור הבא  https://refaelnadlan.co.il/השקעות-בנדלן/

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.