איך תוכלו גם אתם להתאים בריכות שחייה ביתיות לביתכם?

החום הכבד בישראל גורם לישראלים רבים בעלי בתים פרטיים או נכס שברשותם לרכוש בריכות שחייה ביתיות. ישנם כאלו הבוחרים בתקנת בריכות שחייה להתקנה עונתית ובסוף הקיץ הם מקפלים אותה ומחכים לקיץ הבא כדי להרכיב אותה שוב וישנם המחליטים ליהנות מרחצה פרטית לאורך כל ימות השנה ומחליטים לבנות בריכת שחיה.

אם בריכות שחייה ביתיות היו בעבר רק בצימרים, בתים פרטיים יוקרתיים ונחשבו כסמל ליוקרה היום אנחנו רואים יותר ויותר בעלי משפחות ובתים פרטיים שבוחרים לבנות בריכה ביתי לשימוש פרטי. כן, עדין בריכות הן סמל ליוקרה אבל היום יותר ויותר אנשים בוחרים להתקינה בביתם בעיקר בגלל האפשרויות הרבות שניתנות לנו וסיבה נוספת היא עונת הקיץ החמה מנשוא.

אילו בריכות שחייה ביתיות ניתן לרכוש?

  • בריכות מבית Best Way – אלו בריכות שניתן למקם אותן ללא הכנה מראש, אם יש לכם חצר או מרפסת בעלת יכולת נשיאת המשקלים אתם יכולים פשוט לרכוש אחת לפי הגודל והעומק הרצוי לכם ולהרכיבה בביתכם. כדאי לפני שאתם רוכשים לבדות את יכולות העומסים במרפסת במקרה של דירה בבית משותף או בקומה עליונה בבית פרטי. 
  • בריכות שחייה מבטון – יציקת בריכת שחיה מבטון היא הדרך האיכותית ביותר לקבלת בריכות שחייה ביתיות איכותיות לאורך שנים. אפשרויות העיצוב הן רבות ומגוונות ניתן להתאימן לעיצוב הבית בכלל והחצר בפרט, ניתן לשלב בהן מזרקות או מפלים והן יכולות לשמש מעבר לרחצה פרטית גם כעיצוב ונוי לבית. 
  • בריכות שחיה פיברגלס – בריכות אלו יצוקות במפעל וצריך להזמין את צורתן מראש, לאחר תהליך הייצור במפעל הן מועברות במשלוח מיוחד לבית הלקוח ושם הן יותקנו באדמה. צריך לקחת בחשבון כשבוחרים בבריכות מסוג זה את מגבלות המשלוח, לא כל גודל של בריכה או צורה ניתן לשנע במשאיות וצריך לבדוק את האפשרויות בטרם ההזמנה. 

איך תוכלו לבצע הזמנה של התקנת בריכות שחייה ביתיות בצורה הטובה ביותר?

לא משנה איזו בריכת שחייה אתם רוצים להתקין בביתכם מומלץ לפנות לחברה מתמחה בתחום כדי לקבל את כל האינפורמציה הרצויה מבעוד מועד. בריכות שחייה ביתיות צריכות לשרת אתכם לאורך שנים רבות וכדי שתרכשו את הבריכה הטובה ביותר עבורכם המותאמת לשטח שלכם מומלץ לפנות לחברה ידועה ומקצועית. חברת Pool – Guy הינה חברה וותיקה בתכנון ובניית בריכות שחייה ביתיות אתם מוזמנים להתרשם מהפרויקטים השונים באתר החברה ואם יש לכם שאלות נוספות צרו אתנו קשר ואנחנו נשמח לענות על כל שאלה

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.