מלונות מומלצים בטביליסי בירת גיאורגיה

מעת לעת אנחנו מגלים שיש מקומות חדשים במפת העולם אשר הופכים להיות מוקדי משיכה עבור תיירים ישראלים. מעת לעת אנחנו מגלים שקמות ערים מתחרות לפריז, לונדון, ברלין, אמסטרדם או ברצלונה אשר תמיד נחשבות לערים אליהן נוסעים הכי הרבה ישראלים. אומנם לא אל כל מקום חדש מגיעה אותה כמות של תיירים ישראלים, אך יש מקומות שכבר הפכו "ישראלים" באופן ממשי, בזכות כמות התיירים שכובשת את המקום בחגים, בחופשת הקיץ או במהלך השנה.

מלונות בטביליסי

דוגמא טובה לכך היא גיאורגיה. המדינה אשר נמצאת על חופו של הים השחור הפכה זה מכבר למוקד משיכה עבור ישראלים רבים, בין אם מדובר בקבוצות מאורגנות, משפחות, זוגות צעירים ואפילו חבר'ה שמבקשים לנסוע אליה אחרי הצבא בשביל לעשות בה טארקים וליהנות מהיופי המהמם שלהם.

באופן טבעי, מרבית הישראלים מגיעים תחילה אל טביליסי, בירת גיאורגיה, לפני שהם מתחילים בטיול במדינה. עכשיו צריך לומר, אל המדינה מגיעים לא רק חבר'ה תיירים אלא גם אנשי עסקים רבים ועובדים בתחומים שונים. גיאורגיה מקיימת יחסי מסחר מאוד הדוקים עם ישראל, ולכן אנחנו יכולים לראות מגוון רחב של אנשים שמגיעים אל המדינה ולא בהכרח בשביל לטייל בה.

מן הסתם, אחד הדברים הראשונים שכל ישראלי יעשה כאשר הוא יחליט לנסוע אל המדינה בכוחות עצמו יהיה לחפש בית מלון בעיר. לשמחתנו היום אנחנו יכולים לעשות את זה באמצעות אתרי אינטרנט שונים, כולל מדריכים שונים בהם יש בתי מלון מסוגים שונים, אנחנו גם יכולים לבצע הזמנה ישירות דרך אותם אתרים.

כמו בכל עיר גדולה, ובוודאי כמו בכל בירה מודרנית הרי שגם בטביליסי אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של בתי מלון מסוגים שונים. כך למשל אנחנו יכולים למצוא בתי מלון של הרשתות המובילות בעולם, לצד בתי מלון מקומיים ברמות שונות. כמו כן אנחנו יכולים למצוא אכסניות, בתי הארחה וכן משפחות שמארחות בביתם תיירים ומציעים להם מיטה וארוחה.

רצוי מאוד להיעזר באותם אתרים בשביל למצוא בתי מלון מומלצים, בין אם על ידי צוות האתר ובין אם על ידי גולשים אשר ממליצים עליהם.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.