מתקן לניגוב ידיים – מדוע נכון להשתמש במתקן כזה

כמעט בכל תא שירותים ציבורי, בין אם זה בקניון, בית קולנוע, בית קפה או משרד, אנחנו יכולים למצוא ליד הכיור גם מתקן מיוחד שמיועד לניגוב ידיים. מתקנים אלה, כפי שאנחנו יכולים להבין, מיועדים לצורך ייבוש הידיים אחרי ששוטפים אותם בכיור. בצורה כזו, אנחנו מאפשרים לכל מי שמשתמש בתא השירותים, לצאת החוצה וליהנות מידיים יבשות לגמרי.

אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של מתקני ניגוב ידיים מסוגים שונים, השאלה היא כמובן איזה מתקן עלינו להתקין ומדוע בכלל יהיה נכון מצידנו להשתמש במתקן כזה ולא במתקן אחר. לפני שנענה על שאלה זו, אנחנו נציג בפניכם שלושה מתקנים אידיאליים לייבוש וניגוב ידיים.

המתקן הראשון הוא סטנדרטי, כולל נייר ניגוב, אותו אפשר למשוך מתוך המתקן ואז אנחנו יכולים לנגב את הידיים והפנים. בשביל להשתמש במתקן כזה בצורה טובה, אנחנו צריכים לספק למשתמשים שלנו פח אשפה שם הם יכולים לזרוק את הנייר בסוף השימוש.

המתקן השני הוא דומה אך במקום נייר יש מגבת קבועה. זה מתקן יותר ידידותי לסביבה, מאחר והוא לא דורש מאיתנו לבזבז נייר. הוא הרבה יותר נוח לשימוש, אך עם זאת הוא מחייב שיהיה ניתן להזיז את המגבת קדימה כל הזמן, על מנת למנוע מצב שאנשים ישתמשו באותו חלק של המגבת.

המתקן השלישי הוא מתקן לייבוש ידיים ולא לניגוב, מדובר על מתקן שמחמם את הידיים ומאפשר לנו לייבש אותן באופן טבעי.

אז מה נכון עבורנו להתקין

באופן טבעי אנחנו נחפש מתקן לניגוב ידיים שהוא נוח, פשוט, מתקן שקל לעבוד איתו והכי חשוב, ידידותי לסביבה. מתקן שלא מבזבז חשמל, לא מבזבז נייר ואנחנו יכולים גם לנגב את הידיים בצורה טובה וגם לשמור על היגיינה שלנו.

חשוב להדגיש, בכל תא שירותים אנחנו נתקין מתקן כזה ולעיתים אפילו יותר מאחד, אם מדובר בתאים גדולים שמשרתים קהל גדול.

חשוב להוסיף, אם אנחנו רוצים להשתמש במתקנים בצורה נוחה, אנחנו צריכים לדעת איפה וכיצד להתקין אותם בשביל שהלקוחות שלנו יוכלו להשתמש בהם בצורה נוחה.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.