חליפות חתן

ישנם גברים רבים שמודעים לאופנה ויש כאלה שאינם מבינים בדיוק באופנה. זו הסיבה שלפני האירוע החשוב בחייכם, צאו לבחירת חליפות חתן רק עם חברה טובה של הכלה, כאשר היא מכירה את החזון האישי שלה ומבינה יותר  לגבי חליפת חתן שתתאים. הטעות הגדולה היא לצאת עם חבר שאינו בדיוק מבין בחליפה וההשפעה שלו תהיה מכרעת על החתן. תמיד כדאי להישמע למומחים בדבר, כגון המוכרים או בעל החנות שיש לו ניסיון, שם ומוניטין בשיווק של חליפות לחתנים.

כמה טעויות נפוצות שכדאי להימנע בהן ביום רכישת חליפת חתן

ישנן טעויות נפוצות שחתנים מבצעים לפני שהם רוכשים חליפות חתן. אחת מטעויות אלה הינה שמירת החליפה ליום האירוע. מומלץ למדוד את החליפה שלושה ימים לפני החתונה ואפילו להסתובב איתה כמה שעות, לנסות לרקוד איתה בבית, כך שתחושו בה נוח ו תשימו לב לכמה מקומות בחליפה שאינכם חשים בה נוח. כך שאם יש לכם אי אילו שהן חרטות, זה לא יהיה מאוחר להחליף או לתקן את החליפה בחנות שממנה רכשתם אותה. יש לציין כי אם תראו חליפה שמצאה חן בעיניכם, אין זה בהכרח שהיא תתאים למידות גופכם ולכן, תמיד מומלץ לשמור על מודעות עצמית בבחירת החליפה.

למשל גברים בעלי מבנה רחב, כדאי כי ימנעו מלבישת מכנסיים צמודות כי אם, יש לבחור בגזרה רחבה יותר ובגזרת הז'קט- וותרו על כריות בכתפיים, מה שיקנה לכם מראה מגושם. כנ"ל לגבי גברים רזים, כדאי כי הם ילבשו מכנסים צמודים יותר וידאגו לכריו בז'קט, מה שיקנה להם מראה גברי וחסון יותר.

חליפות חתן

בבחירת חליפת חתן- אל תלכו על גוונים קיצוניים מדי

העיצוב ובחירת הגוונים של חליפות חתן הינם פרמטרים מכריעים. לא כדאי לבחור גוונים קיצוניים מדי, גם אם נראה לכם כי זה יקנה לכם מראה שונה ומיוחד. מצד שני, לא כדאי ללכת על מראה שמרני מדי. בחירת חליפת חתן, זה לא ניסוי ואם אתם מתקשים בבחירה נכונה של הגוון או העיצוב, קחו אתכם את מי שמבין היטב באופנת גברים. זכרו, כי חליפת חתן לא רוכשים בכל יום ובנוסף, כדאי להשתמש בה לעוד אירועים מיוחדים, כך שתשמש אתכם באופן יעיל.

אולי יעניין אותך גם:

Comments are closed.